• Detail firmy

AL-LEX, PRO, s.r.o.

Základní popis

Výroba, prodej a montáže zastřešení bazénů a zimních zahrad.

Adresa

Mikulčice 690
696 19 Mikulčice

Okres: Hodonín
Kraj: Jihomoravský
cz Česká republika

Zobrazit na mapě

Firemní údaje

IČ:  27737373

Výrobky, činnosti

Výroba, prodej a montáže zastřešení bazénů

Kontaktní údaje

E-mail: info@al-lexpro.cz
WWW: www.al-lexpro.cz

Kontaktní osoba

Aleš Harca - Jednatel

Irma Harcová - Jednatel

p. Říha

Mobil: 774 874 235
Další firmy v oboru

Václav Gracias - Zastřešení kruhových bazénů

Specializujeme se na výrobu a prodej různých zastřešení a práci s polykarbonátem. Dodáváme zastřešení atypická, na kulaté, kruhové bazény, zimní zahrady, přístřešky a další. V nabídce máme i jednokolejnicové zastřešení a podchůdné zastřešení. Pro nosné konstrukce využíváme nerezové profily opláštěné polykarbonátem. Vyhovíme Vašim individuálním požadavkům.

Reming spol. s r.o.

Zabýváme se zakázkovou kovovýrobou, výrobou z nerezu a výrobou hliníkových oken a dveří z německých profilů Wicona. Vyrábíme nerezová sklopná sedátka do kabin výtahů, komponenty k balícím a výrobním strojům, linkám a mnoho dalších produktů dle přání zákazníka. Jsme specialistou na ojedinělé konstrukce jako odjížděcí světlíky a otvírací střechy, pohyblivé dno bazénu a mnoho dalšího.

Vítek Rostislav - Plavecké vybavení

Zabýváme se prodejem rekreačních a sportovních plaveckých potřeb a vybavení. Nabízíme také zakázkovou výrobu plaveckých potřeb přímo na míru zákazníka. Dodáváme rekreační a závodní plavky, plavecké čepice, sportovní batohy, tašky a pytle, plavecké brýle, plaveckou kosmetiku, šnorchly, nosní skřipce, plavecké zátěžové pomůcky, voděodolné vaky, sportovní stahovací pytle a mnoho dalšího.