• Detail firmy

AKUBRA TRADE s.r.o.

Základní popis

V našem koupelnovém studiu nabízíme klientům obklady, dlažby, nábytek do koupelny, sanitární vybavení a poradenství při zařizování celého interiéru.

Adresa

Marie Cibulkové 386/40
140 00 Praha 4 - Nusle

Okres: Praha 4
Kraj: Hl. město Praha
cz Česká republika

Zobrazit na mapě

Firemní údaje

IČ:  03651681

Výrobky, činnosti

DLAŽBA

V našem koupelnovém studiu nabízíme klientům dlažby do koupelny, na terasu, do interiéru a také do exteriéru. Naši širokou nabídku dodavatelů tvoří výrobci z Itálie, Španělska, Anglie, Portugalska a nesmí chybět také tradiční český výrobce.

Kontaktní údaje

Telefon: +420 223 015 811
E-mail: info@akubratrade.cz
E-mail: akubratrade@gmail.com
WWW: www.akubratrade.cz

Kontaktní osoba

Michal Žabokrtský - Jednatel

Mobil: +420 736 623 302
E-mail: info@akubratrade.cz

Zařazení v katalogu

Další firmy v oboru

AZ GLASS s.r.o.

Specializujeme se na realizaci skleněných stavebních prvků. Dodáváme skleněné příčky, prosklené příčky, skleněné dveře, posuvné celoskleněné dveře, skleněné zábradlí, skleněné podlahy, skleněné zimní zahrady, skleněné markýzy, pochozí skla, prosklené fasády, skleněné obklady do kuchyně, skleněné světlíky a mnoho dalšího.

Marcel Paulík

Zabývám se stavebními pracemi jak v interieru, tak v exteriérech, bytové, nebytové komerční prostory, půdní vestavby, rekonstrukce na klíč, stavby plotů, teras a pod. Mými zákazníky jsou většinou Soukromé osoby, SVJ, bytová družstva, architekti, spolupracující firmy. Mou specialitou jsou montáže obkladů a mozaik, pokládky dlažeb, hydroizolace.

SAŠ GLASS s.r.o.

Nabízíme provedení veškerých sklenářských prací - řezání skel a zrcadel, zasklívání oken, dveří a výloh. Zajišťujeme realizaci celoskleněných schodišť, výloh z izolačních dvojskel, balkónová zábradlí nebo výrobu skleněných kuchyňských obkladů. Dodáváme také bezpečnostní skla - protipožární, pochozí i neprůstřelná. Provozujeme sklenářství v Praze 5 - Košířích a v Rudné.