• Detail firmy

Aktivní život o.p.s.

Základní popis

Praní prádla pro hotely, penziony a restaurace. Prádlo svážíme vlastní dopravou. V naší prádelně pak prádlo třídíme a pereme dle jeho vlastností.

Adresa

Na Františku 106/4
460 10 Liberec X - Františkov

Okres: Liberec
Kraj: Liberecký
cz Česká republika

Firemní údaje

IČ:  28750969
DIČ:  CZ28750969
Rok založení:  2011
Počet zaměstnanců:  25
  • Služby

Výrobky, činnosti

Praní prádla pro hotely, penziony a restaurace

Prádlo třídíme a pereme dle jeho vlastností. Po vyprání - s aviváží nebo škrobením - prádlo dále dle potřeby sušíme, mandlujeme nebo ručně žehlíme a skládáme. Skládané prádlo rozvážíme převázané folií.

Kontaktní údaje

Mobil: +420 607 232 935
E-mail: info@pradelnaduha.cz

Kontaktní osoba

Petra Ledlová - Předseda správní rady

Zařazení v katalogu

Další firmy v oboru

Hlídací služba Kytlica s.r.o.

Provozujeme střelnici a nabízíme podej loveckých potřeb, mysliveckého oblečení a obuvi, myslivecké optiky, dárků pro myslivce a širokého příslušenství pro lov a myslivost. Zajišťujeme úklidové práce pro firmy i fyzickou ostrahu osob a majetku.

Květoslava Podhajská

Nabízíme vyklízení a úklid bytových i nebytových prostor, likvidaci pozůstalostí, vyklízení půd, komor, sklepů, skladů, chat, chalup. Zajišťujeme stěhování rodinných domů, bytů nebo komerčních objektů. Zabýváme se vedením účetnictví.

Micron Praha, s.r.o.

Služby v oblasti ekologie, ochrany životního prostředí a odpadového hospodářství se zaměřením zejména na průmysl. Zajišťujeme recyklaci a likvidaci nebezpečných odpadů, zneškodňování biologických odpadů, provádíme revize a čištění odpadních nádrží, vložkování nádrží, opravujeme a rekonstruujeme zařízení olejového hospodářství atd. K provádění těchto činností vlastníme všechna potřebná osvědčení.