• Detail firmy

AKTIVITA plus s.r.o.

Základní popis

Provádíme návrhy interiérů a jejich realizaci. Specializujeme se na zpracovávání hladkých povrchů použitých v interiéru, pro které používáme inovační technologie a materiály. Provádíme stavební práce, topenářské a instalatérské služby, truhlářství.

Adresa

Bellušova 1844/4
155 00 Praha 5

Okres: Praha 5
Kraj: Hl. město Praha
cz Česká republika

Zobrazit na mapě

Firemní údaje

IČ:  27107931
DIČ:  CZ27107931
  • Služby
  • Výrobce

Výrobky, činnosti

Realizace interiérů.

Kontaktní údaje

Mobil: +420 774 873 120
WWW: www.terrazzodecor.cz

Kontaktní osoba

Elena Atamanyuk - Jednatel

Ulyana Atamanyuk - Jednatel

Další firmy v oboru

Dekoratérské studio

Poskytujeme kompletní služby v oblasti bytového textilu. Prodej záclon, dekoračních a čalounických materiálů, různých typů závěsných systémů, horizontálních a vertikálních žaluzií, rolet a dalších bytových doplňků.

Vllnna, s.r.o.

Architektonická kancelář Vllna se zaměřujeme na vypracování architektonických studií a projektové dokumentace, realizaci interiérů na klíč, přestavby rodinných domů a návrhy pasivních domů. Dodáváme dřevěné zahradní altány a venkovní zahradní sauny kompletně na klíč. Rovněž zajistíme montáž zahradních altánů a saun. Naší specializací jsou domy se stromy s důrazem na zdravé bydlení.

SAOS s.r.o.

Zabýváme se stavební činností. Stavíme a rekonstruujeme bytové domy i komerční budovy. Provádíme zateplování a sanace objektů (izolace proti vlhkosti a vodě), ekologické rozebrání střech (azbest), demoliční a vyklízecí práce. Působíme především v Praze a okolí, po dohodě také po celé ČR. Pro více informací navštivte naše webové stránky.