• Detail firmy

Akritek,s.r.o.

Základní popis

Svážíme stavební a komunální odpady (vyjma nebezpečných), s působností je zaměřená na Prahu a okolí, ale jsme však schopni přepravit náklad do 2t po celé EU.

Adresa

Na návrší 735/6
141 00 Praha 4 - Michle

Okres: Praha 4
Kraj: Hl. město Praha
cz Česká republika

Zobrazit na mapě

Firemní údaje

IČ:  62416189

Výrobky, činnosti

Svážíme stavební a komunální odpady (vyjma nebezpe

Do 48 hodin od telefonické objednávky v pracovních dnech zajistíme kontejnery, autodopravu, stěhování.

Kontaktní údaje

E-mail: puchernova@akritek.cz

Kontaktní osoba

Jan Ludvíček - Jednatel

Graziella Puchernová - Jednatel

Telefon: +420 241 483 482
Mobil: +420 602 203 989
E-mail: ludvicek@akritek.cz
Další firmy v oboru

S P E D I A , s.r.o.

Nabízíme spolehlivé mezinárodní zasilatelské služby včetně odborného zabalení zboží, celního odbavení a vyřízení dokumentace. Zajišťujeme balení na míru, balení uměleckých děl a výtvorů, převoz a zabalení starožitností. Dopravu i balení přizpůsobíme Vašim konkrétním požadavkům v závislosti na povaze zboží.

C.S.I. Logistics s.r.o.

Zaměřujeme se na interim management, logistické projekty od návrhu až po realizaci, nastavení procesů skladu, logistická školení, vedení účetnictví, daňové poradenství a mnoho dalšího.

O.T.E.C. CR, s.r.o.

Poskytujeme komplexní služby v oblasti mezinárodní a vnitrostátní dopravy. Zajišťujeme export a import zásilek po celém světě, a to všemi druhy dopravy - silniční, leteckou i námořní. Přepravujeme široký sortiment zboží včetně nebezpečného, podléhajícího ADR i nadrozměrného. Součásti nabízených služeb je spediční činnost, zajištění skladových prostor či celní deklarace. Neváhejte nás kontaktovat!