• Detail firmy

AKOFA, s.r.o.

Základní popis

Výroba a prodej masa, masných a lahůdkářských výrobků. Zhotovujeme obložené mísy ke slavnostním příležitostem.

Adresa

Koněvova 1686/112
130 00 Praha 3

Okres: Praha 3
Kraj: Hl. město Praha
cz Česká republika

Firemní údaje

IČ:  28919068

Výrobky, činnosti

Catering

Výroba a prodej masa, masných a lahůdkářských výrobků. Zhotovujeme obložené mísy ke slavnostním příležitostem. Nabízíme polední menu s výběrem hotových jídel. Zajišťujeme rozvoz zboží do restaurací a cateringových společností.

Kontaktní údaje

Telefon: +420 775 722 244
E-mail: akofa.masouzeniny@gmail.com

Kontaktní osoba

Miloslava Matunová - Jednatel

Zařazení v katalogu

Další firmy v oboru

Sweet Life s.r.o.

Nabízíme kvalitní a čerstvé pekárenské a cukrářské výrobky. Zajišťujeme výrobu dortů, zákusků, mini dezertů a dalších výrobků dle Vašich přání a požadavků. Dodáváme také dorty pro restaurace a kavárny. Poskytujeme cateringové služby. Dle vašeho přání zrealizujeme výrobu svatebních, narozeninových nebo firemních dortů na zakázku.

Catering Zlatá Praha, s.r.o.

Provozujeme cateringovou společnost v Praze. Soustředíme se však nejenom na Českou republiku, ale působíme i v mnoha státech Evropy. Postaráme se o kompletní akce na klíč - rauty, bankety, koktejly, svatební hostiny a další. Máme vše potřebné vybavení a dodáváme profesionální gastronomické služby.

MKR GROUP - eu, s.r.o.

Společnost provozuje unikátní projekt Mobilbar. Jedná se o jedinečné luxusní mobilní zázemí pro váš EVENT, VIP, ROADSHOW, PROMOTION, PARTY, FIREMNÍ VEČÍREK, SVATBU atd. Díky své konstrukci a technologii je využitelný po celý rok a v jakémkoli počasí.