• Detail firmy

AKIMA, spol. s r.o.

Základní popis

Nabízíme zpracování účetnictví, daňové evidence, daňových přiznání, účetních výkazů a mezd. Poskytujeme poradenství v oblasti daňové optimalizace.

Adresa

Trmická 848/8
190 00 Praha 9 - Prosek

Okres: Praha 9
Kraj: Hl. město Praha
cz Česká republika

Zobrazit na mapě

Firemní údaje

IČ:  26218372

Výrobky, činnosti

Poradenství v oblasti daňové optimalizace.

Nabízíme zpracování účetnictví, daňové evidence, daňových přiznání, účetních výkazů a mezd.

Kontaktní osoba

Kamil Ing. Hečko - Prokurista

Mobil: 724 338 228
E-mail: khecko@gmail.com
WWW: www.akima.cz
Další firmy v oboru

Ing. Jaroslava Frumarová

Zabývám se komplexní službou v oblasti externího vedení účetnictví. Nabízím vedení daňové evidence, účetnictví a zpracování mezd v účetním programu Pohoda. Také Vás můžu zastoupit v jednání s FÚ, OSSZ i ZP. V neposlední řadě poskytuji finanční a daňové poradenství.

Ing. Ladislav Kozák s.r.o.

Naše auditorské kancelář se specializuje na veškeré auditorské služby, audit při převzetí společnosti a odborné daňové poradenství. Nabízíme statutární audit společnosti, zastupování před správcem daně, audit při fúzi společnosti včetně daňových služeb při fúzi. Komunikujeme rovněž v anglickém jazyku.

DASPET s.r.o.

Poskytujeme komplexní služby v oblasti účetní, daňové a mzdové agendy. Nabízíme profesionální účetní a daňové poradenství včetně odborného zastupování na úřadech. Zpracováváme výkazy pro INTRASTAT a poskytujeme odbornou pomoc při tvorbě účetní metodiky. Věnujeme se také údržbě a správě nemovitostí či úklidovým službám.