• Detail firmy

AKEPON s.r.o.

Základní popis

Poskytujeme kompletní servis v oblasti solární energie po celé ČR, fotovoltaické systémy (FTV), solární elektrárny, solární systémy pro ohřev TUV, tepelná čerpadla. Garantujeme kompletní služby, dodání solárních panelů, projektovou dokumentaci,

Adresa

Na Růžku 538/3
326 00 Plzeň

Okres: Plzeň-město
Kraj: Plzeňský
cz Česká republika

Zobrazit na mapě

Firemní údaje

IČ:  28029658

Výrobky, činnosti

solární elektrárny, solární systémy pro ohřev TUV

Kontaktní údaje

WWW: www.akepon.cz

Kontaktní osoba

Karel Řezanina - Jednatel

Mobil: 602 414 306

Petra Šlapáková - Jednatel

Další firmy v oboru

STEMONT JS, s.r.o.

Zajišťujeme montáž a údržbu vedení VN, NN, trafostanic (vzdušných i kabelových). V oblasti silnoproudých elektromontáží působíme již od roku 1999. Elektromontážní práce zajišťuje 15 montérů, vyškolených pro práci na sítích AES a PAS včetně práce pod napětím NN. Dále provozujeme a opravujeme veřejná osvětlení v obcích.

AFR - zemní práce s.r.o.

Naše společnost se specializuje na provádění zemních prací. Zajišťujeme budování inženýrských sítí, demolice objektů, opravy komunikací a lesních cest, zahradní a parkové úpravy, terénní úpravy v nepřístupných místech, čištění rybníků, vodních nádrží, rekultivace, lomové práce, skrývky a mnoho jiného. Disponujeme moderními stroji a technologickým vybavením. Reference naleznete na stránkách firmy.

Stanislav Sedlák - SUTI

Provádíme instalatérské, topenářské práce a domovní instalace plynu. Zajišťujeme přestavbu kotlů na ekologické spalování. Dodáváme solární systémy v rámci programu Zelená úsporám.