• Detail firmy

AKČNÍ s.r.o.

Základní popis

Nabízíme prodej klimatizační techniky. Dodáváme mobilní klimatizace do bytů, kanceláří a jiných menších prostor. Mobilní klimatizační jednotky zajišťujeme v různém technickém provedení dle potřeb využití. Veškeré přenosné/mobilní klimatizace jsou vybaveny funkcemi chlazení, odvlhčování a ventilace. Rovněž zabezpečujeme prodej LED televizorů a digitálních fotoaparátů za akční ceny.

Adresa

Olomoucká 1190/77
627 00 Brno

Okres: Brno-město
Kraj: Jihomoravský
cz Česká republika

Zobrazit na mapě

Firemní údaje

IČ:  24291978
DIČ:  CZ24291978
  • Maloobchod
  • Velkoobchod

Výrobky, činnosti

Mobilní klimatizace do bytu Brno

Nabízíme mobilní klimatizace do bytů i kanceláří. Mobilní klimatizace do bytu jsou vybaveny funkcemi chlazení, odvlhčování, ventilace a dálkovým ovládáním.

Kontaktní údaje

Mobil: +420 727 867 937
E-mail: lucie.jirku@akcnizbozibrno.cz
WWW: www.akcnizbozibrno.cz

Kontaktní osoba

Lucie Jirků

Marek Šrahol - Majitel

Zařazení v katalogu

Další firmy v oboru

Jiří Kunze - Elektrikářské práce a centrální vysavače

Specializací firmy jsou elektroinstalace a veškeré elektrikářské práce v Brně a okolí. Zajišťujeme rovněž prodej, montáž a servis centrálních vysavačů.

Stanislav Plechl

Zajišťujeme prodej dioptrických, slunečních a sportovních brýlí kvalitních značek. Dodáváme plastová a minerální brýlová skla, měsíční kontaktní čočky, binokulární dalekohledy, brýlové doplňky apod. Provádíme vyšetření zraku optometristou a také opravy brýlí na počkání.

Lubomír Vlk

Poskytujeme odborné služby v oblasti elektrikářských prací. Zaměřujeme se na silnoproudé a slaboproudé elektroinstalace, hromosvody, rozvaděče NN, elektronické zabezpečovací systémy, televizní rozvody a systémy, domácí telefony a videotelefony, strukturované kabeláže apod. Provádíme měření termokamerou, revize elektrického ručního nářadí a mnoho dalšího.