• Detail firmy

AKB - E, s.r.o.

Základní popis

Nabízíme revize elektrických zařízení i hromosvodů. Provádíme termovizní měření a správu i servis trafostanic či energetických zařízení.

Adresa

Churáňovská 2693/7
150 00 Praha 5

Okres: Praha 5
Kraj: Hl. město Praha
cz Česká republika

Zobrazit na mapě

Firemní údaje

IČ:  25678621

Výrobky, činnosti

Nabízíme revize elektrických zařízení i hromosvodů

. Provádíme termovizní měření a správu i servis trafostanic či energetických zařízení.

Kontaktní údaje

E-mail: akb-e@seznam.cz
WWW: www.akb-e.cz

Kontaktní osoba

. Kateřina Boháčová - Jednatel

Mobil: 603 507 812
Další firmy v oboru

Jan Říha

Provádíme revize a kontroly elektrických zařízení, hromosvodů, elektroinstalace, nouzového osvětlení a elektrických spotřebičů. Provádíme odstranění závad zjištěných při revizi.

CALIBRA CZ, s.r.o.

Vyrábíme a dodáváme váhy a vážící systémy. Dodáváme průmyslové, paletové, poštovní, silniční, tenzometrické, nájezdové, počítací a mostní váhy. Zajišťujeme výrobu a prodej balicí techniky, plnících stanic velkoobjemových vaků, vah na plnění PB lahví nebo na vážení sudů s pivem. Specializujeme se na opravy vah sériové výroby Tonava.

Tomáš Bernard

Provozujeme specializovanou prodejnu elektro. Náš sortiment zahrnuje LED žárovky, elektrokola, RC modely. Dodáváme záložní zdroje pro oběhová čerpadla kotlů. Zabýváme se repasemi a testováním baterií, jejich opravami a formátováním. Zajišťujeme zazimování a repase batérií elektrokol a golfových vozíků. Kompletní nabídku zboží a realizované zakázky naleznete na našich webových stránkách.