• Detail firmy

Akad.malířka HRUŠKOVÁ

Základní popis

Akademická malířka Helena Hrušková-Štefková, ateliérový prodej. Malba obrazů, krajin, květinových zátiší, portrétů. Volná tvorba, ale i na zakázku.

Adresa

Vltavská 1087/2
150 00 Praha 5 - Smíchov

Okres: Praha 5
Kraj: Hl. město Praha
cz Česká republika

Zobrazit na mapě

Firemní údaje

IČ:  49278037

Výrobky, činnosti

Akademická malířka

Kontaktní údaje

E-mail: hruskova@galerie-hruskova.cz
WWW: www.galerie-hruskova.cz

Kontaktní osoba

Helena Hrušková Štefková - Majitel

Telefon: +420 257 215 184
E-mail: hruskova@galerie-hruskova.cz
Další firmy v oboru

KVĚTINY KAPROVKA

Zajišťujeme kvalitní květinový servis. Specializujeme se na kompletní realizaci květinové výzdoby pro různé společenské akce - narozeniny, svatby, ale i pohřby. Dodáváme dárkové kytice, suchou vazbu a kytice z řezaných květin.

Pavel Adamec

Již od roku 1991 se zabýváme písmomalířskými pracemi. Zajišťujeme realizace reklam, zejména na plechy, fasády, výlohy, stadiony, výstavy, skleněné budovy apod. Malujeme reklamní loga sponzorů na ledové plochy, našim stálým klientem je např. hokejová Slavia Praha. Nabízíme rovněž polepy vozidel. Používáme jak nové technologie, tak i klasické písmomalířské techniky.

Judita Waissi

Zajišťujeme kompletní květinový servis. Provozujeme dvě moderní prodejny s květinami na Praze 4, kde Vám nabízíme čerstvé řezané květiny a jejich originální vazby s možností rozvozu. Tvoříme květinové dekorace a aranžmá, smuteční i sváteční vazbu květin, dodáváme výzdobu na svatby a jiné významné události do interiérů i exteriérů. Zabezpečujeme dodávku květin do firem, restaurací i hotelů.