• Detail firmy

Akad. malíř Iva Karhánková

Základní popis

Prodáváme nábytek pro ložnice, dětské či studentské pokoje, ubytovny i hotely. Vyrábíme a prodáváme matrace včetně roštů na míru.

Adresa

Borovanského 2215/1
155 00 Praha 13

Okres: Hlavní město Praha
Kraj: Středočeský
cz Česká republika

Zobrazit na mapě

Firemní údaje

IČ:  71080333

Výrobky, činnosti

Matrace

Kontaktní údaje

Telefon: +420 281 916 646
Mobil: +420 732 448 425
E-mail: info@posteleamatrace.cz
WWW: www.posteleamatrace.cz

Kontaktní osoba

Iva Karhánková - Majitel

Zařazení v katalogu

Další firmy v oboru

Jiří Richtr

Vyrábíme nábytek na zakázku. Specializujeme se na kuchyňské linky, vestavěné skříně, dětské pokoje a další. Vyrábíme obývací stěny na míru Vašim individuálním požadavkům. Dodáváme stoly, postele nebo komody různých velikostí a barev vyrobené na zakázku. V nabídce máme i kancelářský nábytek. Našim klientům poskytujeme komplexní servis včetně návrhu a montáže na místě určení.

AZ VLAŠIM spol. s r.o.

Naše společnost se zabývá truhlářskou výrobou. Vyrábíme okna, dveře, schodiště, podlahy a nábytek, i atypický. Na zakázku vyrobíme kuchyně, postele, vestavné skříně, komody apod. Dodáváme interiérové truhlářské prvky pro firmy a investory, a to jak české, tak i zahraniční. Náš tým tvoří zruční truhláři s bohatými zkušenostmi v oboru - garantujeme Vám kvalitně a včas odvedenou práci.

TRUZAM - zakázková výroba interiérů

Zaměřujeme se na zakázkové truhlářství. Specializujeme se na výrobu kuchyní na míru, obývacích stěn, schodišť, kancelářského a zahradního nábytku.