• Detail firmy

Akad. arch. SOŠŤÁK LIBOR

Základní popis

Provádíme architektonické návrhy staveb a interiérů. Nabízíme komplexní zpracování projektů všech stupňů včetně profesí a inženýrské činnosti.

Adresa

Ratiboř 11
756 21 Ratiboř

Okres: Vsetín
Kraj: Zlínský
cz Česká republika

Zobrazit na mapě

Firemní údaje

IČ:  18500790
DIČ:  CZ5902270792

Výrobky, činnosti

Architektonické návrhy staveb

Kontaktní údaje

Telefon: +420 571 442 580
WWW: www.sostakarchitekt.cz

Kontaktní osoba

Akad. arch. Libor Sošťák - Majitel

Mobil: +420 606 712 910
E-mail: libor@sostakarchitekt.cz
Další firmy v oboru

G SERVIS CHRUDIM, spol. s r.o.

Specializujeme se na montáž, servis a údržbu vulkanizačních lisů a strojních zařízení. Zajišťujeme generální opravy, software pro řízení vulkanizačních lisů a rovněž stěhování strojů. Na vývoji nových vulkanizačních lisů spolupracujeme s tradičními českými výrobci. Naše společnost působí na trhu již od roku 1996, v současné době máme cca 50 zaměstnanců. Spokojený zákazník je naší prioritou.

Ing. Vlastimil Zatloukal

Poskytujeme především služby stavebního managementu, posouzení staveniště, studie proveditelnosti, kontrolu prací, cen a předání staveb. Projektujeme pozemní stavby, inženýrské sítě, dopravní a vodní stavby se vztahem ke krajinnému inženýrství.

SKALI - S - ELEKTRO Zdeněk Skalka

Provádíme veškeré silnoproudé i slaboproudé elektroinstalace a elektromontáže včetně projektování. Zajišťujeme rovněž revize elektriky, spotřebičů a elektrického nářadí, výchozí a pravidelné revize hromosvodů a uzemnění i elektrorevize při kolaudacích nových staveb nebo pro přihlášky k odběru elektřiny. Kompletní informace o činnosti firmy naleznete na našich internetových stránkách.