• Detail firmy

AJAKO - vzdělávání s.r.o.

Základní popis

kurzy a výuka - angličtina - němčina - španělština - francouzština - italština

Adresa

Koperníkova 338
735 81 Bohumín

Okres: Karviná
Kraj: Moravskoslezský
cz Česká republika

Firemní údaje

IČ:  03649041

Výrobky, činnosti

Jazykové kurzy

Kontaktní údaje

Telefon: +420 608 761 068
E-mail: ajako-lipovska@seznam.cz
WWW: www.ajako-lipovska.sluzby.cz

Kontaktní osoba

ANDREA LIPOVSKÁ - Jednatel

Zařazení v katalogu

Další firmy v oboru

Ing. Petr Holub

Provádíme revize zdvihacích zařízení a prohlídky ocelových konstrukcí. Zajišťujeme školení obsluhy zdvihacích zařízení, zpracování analýz rizik, zvláštní posouzení zdvihacích zařízení. Poskytujeme poradenství v oblasti strojírenství, hutnictví, energetiky, stavebnictví či architektury.

BOLOGIS - bohumínská logistická společnost, s.r.o.

Zaměřujeme se na poradenství pro přepravu nebezpečných věcí v silniční, letecké, železniční i námořní dopravě dle předpisů ADR, IATA, DGR, RID, IMDG Code. Organizujeme školení bezpečnostní i specifická, zaměřená na konkrétní ustanovené předpisy s ohledem na povinnosti a odpovědnosti pracovníků. Naše služby ocení zejména dopravní firmy, firmy z oblasti hutnictví a zpracování železa a další.

Projekční laserová střelnice

Provozujeme projekční laserovou střelnici pro zábavu i střelecký trénink. Mobilní laserová střelnice je zajímavým zpestřením na firemní a společenské akce, teambuilding i oslavy různého charakteru. Rovněž zajistíme půjčení airsoft a vzduchových zbraní. Nabízíme výuku na zbrojní průkaz s teoretickou i praktickou přípravou.