• Detail firmy

AIW Graph, s.r.o.

Základní popis

zaměřujeme zejména na dodávky řešení, služeb a komponent v oblasti digitálních medií a designu. Dodáváme produkty pro 3D i 2D počítačovou animaci zákazníkům v oboru tvorby filmových triků, televizních reklam i počítačových her.

Adresa

Jeseniova 2829/20
130 00 Praha 3

Okres: Praha 3
Kraj: Hl. město Praha
cz Česká republika

Zobrazit na mapě

Firemní údaje

IČ:  25077741

Výrobky, činnosti

služeb a komponent v oblasti digitálních medií

zaměřujeme zejména na dodávky řešení, služeb a komponent v oblasti digitálních medií a designu. Dodáváme produkty pro 3D i 2D počítačovou animaci

Kontaktní osoba

Karel Hibala - Jednatel

Mobil: +420 225 308 320
Mobil: +420 603 280 035
E-mail: aw@awgraph.cz
WWW: www.awgraph.cz

Martin Farka - Obchodní ředitel

Mobil: +420 605 457 927
Další firmy v oboru

d-PROG s.r.o.

Zaměřujeme se na podporu a údržbu v oblasti IT infrastruktury (operační systémy, databázové servery, zálohovací systémy apod.), na vývoj aplikací a softwarových komponent na míru. Dodáváme kompletní řešení pro oblast logistiky a skladování, řešení pro evidenci úkonů, služeb a majetku, řešení pro identifikaci osob, WiFi lokalizaci osob a majetku, systémy pro správu dokumentů apod.

CompuCARE, spol. s r.o.

Specializujeme se na IT podporu malých a středních firem či IT podporu domácností. Zajišťujeme opravy základních desek, expresní opravy počítačů, servis Apple produktů, instalace strukturovaných kabeláží, monitorování aktivit uživatelů PC apod. Poskytujeme pronájem počítačů a IT zařízení. Zaměřujeme se na certifikace firemního IT.

CODEWARE, s.r.o.

Zabýváme se dodávkou systémů automatické identifikace, systémy elektronické evidence tržeb EET, pokladní systémy pro E- tržby. Nabízíme komplexní RFID řešení, čtečky čárových kódů, čtečky 2D kódů, tiskárny čárových kódů, etiket a štítků, samolepicí etikety, TTR pásky, mobilní terminály, dotykové pokladní systémy, pokladní periferie a mnoho dalšího. Poskytujeme kompletní servis.