• Detail firmy

Aitken, s.r.o.

Základní popis

Nabízíme založené,čisté společnosti s.r.o.,připravené k prodeji.Prodáváme ready-made firmy s.r.o,zakládáme společností s.r.o,poskytujeme sídlo firmy v Praze na Vinohradech.Dále poskytujeme krátkodobý i dlouhodobý pronájem plně zařízených kanceláří.

Adresa

Říčanská 1984/5
101 00 Praha 10 - Vinohrady

Okres: Praha 10
Kraj: Hl. město Praha
cz Česká republika

Zobrazit na mapě

Firemní údaje

IČ:  27873650

Výrobky, činnosti

Nabízíme založené,čisté společnosti s.r.o.,

Prodáváme ready-made firmy s.r.o,zakládáme společností s.r.o,poskytujeme sídlo firmy v Praze na Vinohradech. Krátkodobý,dlouhodobý pronájem kanceláří.

Kontaktní údaje

E-mail: aitken@aitken.cz

Kontaktní osoba

Petr Lavička - Jednatel

Telefon: 272 089 810
Mobil: 777 602 399
E-mail: aitken@aitken.cz
WWW: www.aitken.cz

Zařazení v katalogu

Další firmy v oboru

Hrabárna Lega - Martin Neckář

Prodáváme použité a nové stavebnice Lego. Najdete u nás figurky, náhradní díly, příslušenství pro stavbu hradů, helikoptér a bagrů. Náhradní díly Lega nejen prodáváme, ale i vykupujeme a půjčujeme. Pokud svou Lego stavebnici nepotřebujete, my ji od Vás vykoupíme a uděláme radost někomu jinému.

Hotel Agricola

Hotel Agricola v klidném prostředí Prahy 10 - Vršovic. Nabízíme prostory pro firemní akce, večírky a rauty. Máme dlouholeté zkušenosti s uspořádáním svatebních hostin, rodinné oslavy, společenské večírky, srazy, rauty i recepci. Disponujeme restaurací pro 40 až 60 osob, vinárnou a kvalitními ubytovacími službami. Zveme vás na pravidelné taneční večery 80-90 léta - živá kapela od 18h do 22h.

OVERSPEED

Jsme agentura se zaměřením na auto-moto zábavu. Unikátní produkty, unikátní zážitky! V naší flotile naleznete ty nejlepší vozy současnosti: Ferrari 458 Italia Spider, Ferrari California, Lamborghini Huracán, Porsche 911 991 GTS, Maserati GranTurismo Sport, McLaren 570s a další.