• Detail firmy

AIS spol. s.r.o.

Základní popis

Vývoj a aplikace programového vybavení pro synchronní měření, automatizaci, monitorování vozidel a informačních technologií pro energetiku. Realizace

Adresa

Palackého třída 73
612 00 Brno

Okres: Brno-město
Kraj: Jihomoravský
cz Česká republika

Zobrazit na mapě

Firemní údaje

IČ:  00567809
DIČ:  CZ00567809

Výrobky, činnosti

Regulační a informační systémy

Kontaktní údaje

Telefon: +420 541 248 812
Fax: +420 541 248 812
E-mail: ais@ais-brno.cz
WWW: www.ais-brno.cz

Kontaktní osoba

Ing. Antonín Popelka - Jednatel

Ing. Daniel Juřík - Jednatel

Telefon: 541 248 812
Další firmy v oboru

A-WebSys, spol. s r.o.

Společnost A-WebSys, spol. s.r.o. nabízí komplexní služby v oblasti internetových aplikací a tvorby webových prezentací. Hlavní náplní společnosti A-WebSys je tvorba rozsáhlých internetových aplikací, webových prezentací a internetový marketing.

SYSTEMOTRONIC, s.r.o.

Nabízíme komplexní služby pro bezpečnost strojů. Specializujeme se na posouzení rizik, programování PLC a dodávku zařízení pro zajištění bezpečnosti. Zajišťujeme distribuci výrobků od firem - Pilz, BBH, Bihl + Wiedemann, Jean Müller, Zander Aachen, Eaton, Brainboxes, Castell Safety, Woertz a Reer. Nově Vám zpracujeme i návrh a zajistíme výrobu jednoúčelových strojů.

GMC - měřicí technika, s.r.o.

Naše společnost je pokračovatelem obchodní činnosti v měřící technice. Společnost prodává měřicí a regulační techniku od renomovaných firem. Zboží, které naše společnost dodává, zahrnuje ucelenou škálu měřicí a řídicí techniky. Hlavními produkty jsou analogové a digitální rozváděčové přístroje, elektronické programovatelné napájecí zdroje aj. Kompletní sortiment najdete na našich www stránkách.