• Detail firmy

Air Support s.r.o.

Základní popis

Vyhlídkové lety letadlem, vrtulníkem, balónem, kluzákem, akrobatické lety po celé ČR. Největší nabídka letů v Čechách, Moravě i Slezsku.

Adresa

Roháčova 145/14
130 00 Praha 3 - Žižkov

Okres: Praha 3
Kraj: Hl. město Praha
cz Česká republika

Zobrazit na mapě

Firemní údaje

IČ:  01400134
DIČ:  CZ01400134

Výrobky, činnosti

Vyhlídkové lety

Vyhlídkové lety letadlem, vrtulníkem, balónem, kluzákem, akrobatické lety po celé ČR. Největší nabídka letů v Čechách, Moravě i Slezsku.

Kontaktní údaje

E-mail: info@vyhlidkoveletycr.cz
WWW: www.vyhlidkoveletycr.cz

Kontaktní osoba

Petr Huczala - Jednatel

Mobil: +420 725 249 475
E-mail: info@vyhlidkoveletycr.cz

Petr Chromek - Jednatel

Martin Ožana - Jednatel

Další firmy v oboru

Chadbalon - let balonem

Specializujeme se na lety horkovzdušným balónem. Nabízíme vyhlídkové lety pro jednotlivce, páry nebo skupiny až o 8 osobách. Vyhlídkové lety zajišťujeme horkovzdušnými balóny Chad a Kašpárek po téměř celém území České republiky.

BEST BOWLING s.r.o.

BEST BOWLING se nachází v nákupním centru Metropole Zličín, k dispozici je 12 profesionálních bowlingových drah a kulečníkové stoly s restaurací a barem v plně klimatizovaných prostorách. Nabízíme možnost pořádání firemních i soukromých akcí s kapacitou 200 osob, velkoplošnou projekci. Vaříme také polední menu. Garantujeme 100% spokojenost a skvělou zábavu! Těšíme se na Vás!

HOTEL ČECHIE Praha, a.s.

Vedeme 4-hvězdičkový hotel s wellness a bohatým sportovním vyžitím. 4-hvězdičkový hotel na Praze 8 nabízí ubytování v standardních i nadstandardních pokojích a hotelových apartmánech. V areálu hotelu se nachází krytá tenisová hala, bazén s protiproudem, klimatizované fitness, golfová hala i prostory pro squash. Organizujeme firemní konference na klíč. Pořádáme golfové kurzy.