• Detail firmy

Air Pohoda s.r.o.

Základní popis

Nabízíme systémy pro vytápění a větrání určené zejména pro nízkoenergetické a pasivní stavby, pro tepelnou pohodu teplovzdušné vytápění, klimatizace a rekuperační systém. Dále nabízíme tepelná čerpadla pro vytápění a chlazení domů.

Adresa

Ševcovská 3959
760 01 Zlín

Okres: Zlín
Kraj: Zlínský
cz Česká republika

Zobrazit na mapě

Firemní údaje

IČ:  27742679
DIČ:  CZ27742679
  • Maloobchod
  • Velkoobchod
  • Služby
  • Výrobce

Výrobky, činnosti

Teplovzdušné rozvody.

Systémy teplovzdušných jednotek Eurokomfort od Samsung zajistí vytápění, ale i klimatizování a rekuperaci vzduchu s nízkými provozními náklady.

Kontaktní údaje

Mobil: +420 605 026 070
E-mail: podpora@airpohoda.cz
WWW: www.airpohoda.cz

Kontaktní osoba

Roman Šalomoun - Jednatel

Mobil: +420 773 065 555

Michal Plaček - Jednatel

Mobil: +420 724 059 676
Další firmy v oboru

MAT-ES MAT s. r. o.

Firma se zabývá poradenstvím a prodejem materiálů pro elektro a stavebnictví. Elektroizolace, impregnační, lepící laky, pryskyřice, zalévací hmoty, tmely, smršťovací hadice, kabely, spojky, elektrické podlahové topení; reflexní tepelné izolace, parotěsné folie, bazénové plachty; obklady fasád- montované odvětrané fasády, vnitřní obklady, probarvené i foliované plastové palubky, plovoucí podlahy

Seplast, s.r.o.

Nabízíme plastové radiální ventilátory pro výzkumné laboratoře, laboratoře kontroly a vývoje či pro různá odvětví průmyslu. Zajišťujeme montáž průmyslových ventilátorů. Dodáváme střešní plastové ventilátory a příslušenství k montáži průmyslových ventilátorů - frekvenční měniče, ventilační hlavice s mřížkou, zpětné a regulační klapky, uzavřené stoličky, tlumící vložky, izolátory chvění apod.

REMAK a.s.

Společnost REMAK a.s. navrhuje, vyvíjí, vyrábí a prodává klimatizační jednotky, vzduchové clony a regulace vzduchotechniky. Výrobní závod se nachází v Rožnově pod Radhoštěm, jehož součástí je i vývojové centrum a zkušebna pro aerodynamická a akustická měření.