• Detail firmy

Air COMPRESSTAR Žandov s.r.o.

Základní popis

Opravy kompresorů a zařízení. Dodávky velkých kompresorových stanic včetně rozvodů, vzduchotechniky, elektroinstalací a revizí.

Adresa

Lužická 84
471 07 Žandov

Okres: Česká Lípa
Kraj: Liberecký
cz Česká republika

Zobrazit na mapě

Firemní údaje

IČ:  25480294

Výrobky, činnosti

Silniční motorová nákladní doprava

Kontaktní údaje

Telefon: +420 487 861 702
E-mail: compresstar@sendme.cz
WWW: www.compresstar.webz.cz

Kontaktní osoba

Ing. Jaroslav Kocina - Jednatel

Další firmy v oboru

COPIA Liberec s.r.o. - pronájem kopírovacích strojů

Zaměřujeme se na prodej i pronájem kopírovací techniky, tiskáren a multifunkčních zařízení. Zároveň dodáváme sportovní trofeje, poháry, skleněné broušené trofeje, vavřínové věnce apod. Zajišťujeme potisk triček, hrnků, polštářů, látkových tašek, reklamních a dárkových předmětů. Realizujeme velkoformátový tisk plakátů, bannerů apod.

Areál Prodeje a Služeb s.r.o.

- nové náhradních díly pro stavební a zemědělské stroje - kardanové hřídele pro zemědělské stroje - stavební stroje NTC, WEBER, Dynapac, Enar a Battipav - malotraktory AGS Prostějov - zahradní technika AMA, VISCONSIN - PŮJČOVNA stavební, zahradní a dílenské mechanizace - servis zemědělské a stavební techniky - provozní kapaliny a maziva - použité díly Zetor, Bělorus,Desta - použité stroje

Miroslav Groh - KOVO - mg

Věnujeme se zámečnictví a kovovýrobě. Naše společnost pomáhá s různými druhy prací větším firmám. Zajišťujeme zakázkovou výrobu brán, branek, vrat, mříží, plotových dílců aj. Zajistíme montážní, servisní a údržbové práce.