• Detail firmy

AIMON, s.r.o.

Základní popis

Provozujeme reklamní agenturu. Zabýváme se marketingem, tvorbou kampaní, kreativními koncepty či psaním textů. Nabízíme grafické a DTP práce.

Adresa

V pláni 58/32
142 00 Praha 4 - Lhotka

Okres: Praha 4
Kraj: Hl. město Praha
cz Česká republika

Zobrazit na mapě

Firemní údaje

IČ:  27250342

Výrobky, činnosti

Provozujeme reklamní agenturu.

Zabýváme se marketingem, tvorbou kampaní, kreativními koncepty či psaním textů. Nabízíme grafické a DTP práce.

Kontaktní údaje

Telefon: 241 721 471
E-mail: info@aimon.cz
E-mail: info@aimon.cz
WWW: www.aimon.cz

Kontaktní osoba

Martin Škvára - Jednatel

Mobil: 775 111 213

Iva Škvárová - Jednatel

Další firmy v oboru

BETIS spol. s r.o.

Nabízíme kompletní marketingové, polygrafické, reklamní a grafické služby. Zajišťujeme grafické návrhy reklamy, potisk reklamních předmětů, tisk barevných plakátů, tisk barevných letáků, velkoplošný digitální tisk, tisk velkoformátové reklamy, tisk jednobarevných letáků, ofsetový tisk plakátů, tisk publikací, katalogů a brožur. Realizujeme digitální i ofsetový tisk.

SKY Promotion s.r.o.

Agentura SKY Promotion s.r.o. působí po celé ČR a nabízí širokou škálu služeb zaměřených na kvalitní reklamní full-servis a promo akce, zajištění firemních akcí, hostesek, modelek, profesionálních caddy girls a dalšího personálu. Na míru ušijeme i reklamní, dárkové a propagační materiály. Pro firmy i jednotlivce zajistíme aplikace potisku i výšivek na reklamní textil.

Under Pressure s.r.o.

Specializujeme se na reklamu a marketing. Nabízíme kompletní full servis. Zajistíme pro Vás eventy na objednávku dle Vašich přání a požadavků. Garantujeme kreativní a originální myšlení, individuální přístup a spokojenost s našimi službami.