• Detail firmy

AHLFIT, spol. s r.o.

Základní popis

Společnost zajišťující zprostředkování prodeje a provádění autorizovaného servisu pro záruční i pozáruční opravy čerpadel a míchadel SULZER Process pumps na území České a Slovenské republiky.

Adresa

Místecká 919
739 21 Paskov

Okres: Frýdek-Místek
Kraj: Moravskoslezský
cz Česká republika

Firemní údaje

IČ:  25369059
DIČ:  CZ25369059
Rok založení:  1997
  • Služby
  • Výrobce

Výrobky, činnosti

Služby k výrobku společnosti Sulzer

- zprostředkování prodeje čerpadel a míchadel, autorizované opravy čerpadel a míchadel, kompletní dodávky a instalace nových čerpadel a míchadel, atd.

Kontaktní údaje

Telefon: +420 558 671 678
Fax: +420 558 672 681
E-mail: ahlfit@ahlfit.cz
WWW: www.ahlfit.cz

Kontaktní osoba

Ing. Jaroslav Dědek - Jednatel

Ondřej Dědek - Jednatel

Mobil: +420 603 255 038
E-mail: ondrej.dedek@ahlfit.cz

Tomáš Dědek - Jednatel

Mobil: +420 603 967 969
E-mail: tomas.dedek@ahlfit.cz

Zařazení v katalogu

Další firmy v oboru

Rychmont-stav s.r.o.

Nabízíme služby v oblasti kovovýroby, zámečnictví a stavitelství. Vyrábíme zábradlí, provádíme pokládku zámkové dlažby a plovoucích podlah, rekonstruujeme bytová jádra.

PORTAFLEX s.r.o.

Vyrábíme a montujeme protiprůvanové clony pevné či mobilní, barevné či průhledné. Dále nabízíme kyvná vrata, u nichž tvoří výplň průhledné měkčené PVC (variantně barevné či s mřížkovou výplní). Instalujeme rychlonavíjecí vrata. Dodáváme průhledné i neprůhledné posuvné stěny z pružných netříštivých materiálů. Zacloníme libovolné plochy - od malých technologických prostupů až po jeřábové dráhy.

Umělecký kovář - Jan Guziur

Nabízíme ruční kovářské práce na zakázku s použitím tradičních kovářských technik. Vyrobíme pro Vás jakékoliv kované interiérové prvky, kované plastiky a bytové doplňky, kovové okrasné mříže i kovaná zábradlí. Kované architektonické prvky realizujeme na základě Vašich návrhů nebo nám můžete nechat volnou ruku. Často také spolupracujeme s architekty.