• Detail firmy

AHA Tech s.r.o.

Základní popis

Prodáváme vysokozdvižné plošiny Snorkel. Nabízíme elektrické nůžkové a kloubové plošiny. Teleskopické pracovní plošiny, terénní a přívěsné montážní plošiny, sloupové vysokozdvižné plošiny a speciální montážní plošiny. Servis plošin. Náhradní díly.

Adresa

U Štěpu 701/12
102 00 Praha 10

Okres: Praha 10
Kraj: Hl. město Praha
cz Česká republika

Zobrazit na mapě

Firemní údaje

IČ:  28211804
DIČ:  CZ28211804
  • Maloobchod
  • Velkoobchod
  • Služby

Výrobky, činnosti

Prodej vysokozdvižných plošin Snorkel.

Kontaktní údaje

Mobil: +420 725 797 767
Mobil: +420 602 312 923
E-mail: ahatech@ahatech.cz
WWW: www.snorkel.cz

Kontaktní osoba

Michal Erben - Jednatel

Další firmy v oboru

ASH, s.r.o.

Zabýváme se prodejem zdvihacího přepravního zařízení. Dodáváme elektrické rudly, mechanické stavebnicové rudly, mechanické zdvihací rudly a schodolezy. Nabízíme 15 typů schodolezů, které zdarma předvedeme. Jelikož jsme přímým servisním dovozcem schodolezů LG a Liftkar, prodáváme je za velmi výhodné ceny. Pro kompletní sortiment a další technické parametry navštivte naše webové stránky.

ZEOLITEN s.r.o.

Specializujeme se na dodávku hydraulicky ovládaných přístrojů stavebních strojů v České i Slovenské republice. Hlavním obchodním a dodavatelským partnerem je německá společnost s více jak 40-ti letou tradicí, Kinshofer GmbH Marienstein. V naší provozovně vyrábíme rámy výrobních a pracovních strojů, svařované konstrukce i skříně rotorů různých velikostí ze základních materiálů.

ELSECCO - Electronic Security & Consulting s.r.o.

Nabízíme elektrické zabezpečovací systémy EZS, kamerové systémy CCTV, systémy kontroly vstupu ACCESS, elektrické požární signalizace EPS, domácí telefony a ochranu obvodu. Dodáváme monitorovací kamerové systémy, poplašné systémy, venkovní bezpečnostní kamery, identifikační přístupové systémy, tísňové systémy, protipožární zabezpečení staveb, systémy evidence docházky apod.