• Detail firmy

AHA Communications, s.r.o.

Základní popis

Nabízíme reklamní a marketingové služby. Poskytujeme řešení komunikačních potřeb značek, služeb, produktů a společností.

Adresa

Zbraslavská 37/1
159 00 Praha 5 - Malá Chuchle

Okres: Praha 5
Kraj: Hl. město Praha
cz Česká republika

Firemní údaje

IČ:  28900529
  • Služby

Výrobky, činnosti

Realizujeme

tisk, grafiku, design, www stránky, outsorcing, mobilní marketing a další.

Kontaktní údaje

Mobil: +420 603 459 808
E-mail: antonin.halek@aha-communications.cz
WWW: www.aha-communications.cz

Kontaktní osoba

ANTONÍN HÁLEK - Jednatel

Další firmy v oboru

Skinzone s.r.o.

Zabýváme se výrobou ochranných fólií na mobily, tablety, notebooky a další elektronická zařízení. Nabízíme ochranné fólie, samolepky s 3D efektem, designové kryty na mobil, dekorativní samolepky, tvrzená skla na mobily, dekorativní skiny na mobil, tablet či notebook. Vybírat si můžete s mnoha variací na našich stránkách nebo Vám vytvoříme skin dle Vašeho návrhu.

ŠVARCOVÁ ALENA Ing.

Poskytujeme poradenství zavádění systému managementu a ochrany životního prostředí pro firmy. Nabízíme školení systému managementu, školení interních auditorů, zavádění systémů environmentálního managementu, udržování systému managementu, školení EMS a systému managementu BOZP, poradenství při interních auditech či realizaci závěrečného poradenského auditu.

BASILDON, s.r.o.

Hlavní činností firmy je profesionální vedení a správa účetnictví, rekonstrukce účetnictví, daňové a ekonomické poradenství. Vedeme mzdovou agendu, skladové hospodářství, daňovou evidenci. Zpracujeme daňové přiznání. Možnost zastupování na úřadech. Staráme se o zákazníky převážně z Prahy a přilehlého okolí.