• Detail firmy

AGUAZUL s.r.o.

Základní popis

Nabízíme kolekci hodinek, která využívá dřevo jako unikátní módní doplněk. TIMEWOOD spojuje jemnou techniku s elegancí. Kolekce je inspirována přírodou a nabádá k jejímu návratu „BACK TO NATURE“.

Adresa

Hilbertova 116/22
712 00 Ostrava - Muglinov

Okres: Ostrava-město
Kraj: Moravskoslezský
cz Česká republika

Zobrazit na mapě

Firemní údaje

IČ:  29452201

Výrobky, činnosti

Hodinky

Naše hodinky jsou vyrobeny ze 100% přírodního dřeva!

Kontaktní údaje

E-mail: info@aguazul.cz
WWW: www.timewood.cz

Kontaktní osoba

Markéta Václavíková

Mobil: +420 605 987 013
E-mail: info@aguazul.cz
Další firmy v oboru

ELVIS

Specializujeme se na výrobu, vývoj a prodej turniketových odbavovacích systémů, elektronických parkovacích automatů, docházkových systémů, přístupových systémů, automatických pokladen, bezkontaktních karet, náramků a jiných identifikačních médií. Naše identifikační a odbavovací systémy se hodí pro využití ve ski parcích, zábavních parcích, sportovištích, parkovištích, průmyslových areálech apod.

SPEED PRESS Plus a. s.

Společnost zaměřená na výrobu, prodej a potisk reklamních předmětů. Možnost výběru z velkého sortimentu i výroba na zakázku. Nabízíme reklamní předměty, dárkové propagační předměty a veškeré technologie tisku např. plnobarevný digitální potisk textilu i 3D, tampónový tisk, sítotisk, laser, výšivka, speed-it. Vlastní výrobní a skladový areál, vzorkovna, vzorky zdarma, kancelářské potřeby. ISO9001.

Warebud Wieloch i Prysiński Spółka Jawna

Salutaire zabývá poskytováním denně zdravý vzduch ve vaší domácnosti. Účinnost systému je potvrzena výzkumem. Díky našemu systému léčby a výměny vzduchu váš dům bude dýchat. Systém využívá Salutaire bez geotermální energie a konstantní teplotu zeminy. Systém využívá zemní výměníky tepla.