• Detail firmy

AGROPT spol. s r.o.

Základní popis

Poskytování služeb pro zemědělství. Provádění sklizně cukrové řepy. Rozmetání hnoje.

Adresa

Pačlavice 173
768 34 Pačlavice

Okres: Kroměříž
Kraj: Zlínský
cz Česká republika

Zobrazit na mapě

Firemní údaje

IČ:  60714981
DIČ:  CZ60714981

Výrobky, činnosti

Služby pro zemědělství

Kontaktní údaje

Telefon: +420 573 372 026
E-mail: agropt@tiscali.cz
WWW: www.agropt.cz

Kontaktní osoba

Ing. Pavel Trávníček - Jednatel

Daniela Novotná - Jednatel

Pavel Trávníček - Jednatel

Radomír Novotný - Jednatel

Další firmy v oboru

AGROFRUCT a.s.

Velkoobchodní prodej zemědělských produktů. Pronájem skladovacích prostor. Docílili jsme ekologického hospodářství. Zavedli jsme systém managementu jakosti ČSN EN ISO 9001:2001. Rozšířili jsme skladové prostory pro zemědělské i nezemědělské produkty s nepřetržitým provozem, abychom vyhověli požadavkům zákazníka. Vsázíme na kvalitu a stabilitu poskytovaných služeb.

ELKAP, s.r.o.

Zabýváme se komplexní výstavbou chlazených skladů, skladů s řízenou atmosférou ULO a také mrazíren. Dodáváme generátory ozónu, generátory dusíku, třídící linky na ovoce a zeleninu, absorbéry CO2, přenosné analyzátory plynu, bezpečnostní mechanické klapky, kompenzační vaky a mnoho dalšího. Zaměřujeme se také na výrobu rozváděčů nízkého střídavého napětí.

LUME Servis - Služby pro zemědělství

Provádíme služby pro zemědělce. Specializujeme se na odvoz obilí, lisování slámy, hnojení chlévskou mrvou, mulčování strání, mezí a hrází, sečení, obracení, shrnování, lisování sena, slámy a senáže, zimní údržbu komunikací, práce s válcem a s manipulátorem. Dále v zemědělství zajišťujeme i dopravu pomocí traktorového návěsu, valníku nebo auta s přívěsem.