• Detail firmy

Agropodnik Dvorce, a.s.

Adresa

Křišťanovice 171
793 68 Křišťanovice

Okres: Bruntál
Kraj: Moravskoslezský
cz Česká republika

Zobrazit na mapě

Firemní údaje

IČ:  45192545

Výrobky, činnosti

Upravená chlévská mrva

- nabízíme volně loženou upravenou chlévskou mrvu za cenu 1,- Kč / kg, vhodnou pro pěstitele zeleniny, sadaře a zahrádkáře - nakládka v množství nad 3000 kg v ceně - úprava chlévské mrvy spočívá v mletí, aerobní fermentaci (intenzívním provzdušňováním) a dozrávání na zpevněné ploše - při úpravě nejsou přidávány žádné cizorodé látky - materiál má vlastnosti vyzrálého hnoje a lze jej okamžitě použít k hnojení, má vhodnou strukturu podobnou pěstebním substrátům či rašelině, ale neobsahuje půdní složku - na rozdíl od hnoje upravená chlévská mrva neobsahuje klíčivá semena plevelů a patogenní mikroorganismy a dusík je v převážné míře vázaný v organické formě z důvodu úpravy při teplotách přesahujících 60 °C - chlévská mrva pochází z vlastního velkokapacitního kravínu v Křišťanovicích - kontakt: RNDr. Jiří Láznička, tel. 0737 / 358 454, tel./fax: 0646 / 745 006

Kontaktní údaje

Telefon: +420 554 745 180
Telefon: +420 554 745 006
Fax: +420 554 745 006
E-mail: buzci@volny.cz
E-mail: j.laz@atlas.cz
WWW: www.agropodnikdvorce.cz

Kontaktní osoba

RNDr. Jiří Láznička

Zařazení v katalogu

Další firmy v oboru

AGROFRUCT a.s.

Velkoobchodní prodej zemědělských produktů. Pronájem skladovacích prostor. Docílili jsme ekologického hospodářství. Zavedli jsme systém managementu jakosti ČSN EN ISO 9001:2001. Rozšířili jsme skladové prostory pro zemědělské i nezemědělské produkty s nepřetržitým provozem, abychom vyhověli požadavkům zákazníka. Vsázíme na kvalitu a stabilitu poskytovaných služeb.

Zemědělství Noska

Zabýváme se zpracováním zemědělských produktů. Provozujeme velkoobchod se zemědělskými komoditami.

Przedsiębiorstwo Produkcyjno-Handlowe „Centnas"

Vyrábíme směsi trav nejvhodnějších k převažujícím polských klimatických a půdních podmínkách. Jsou odolné vůči nízkým teplotám. Našim zákazníkům nabídnout vysoce kvalitní výrobky za atraktivní ceny a stabilní dodávky. Výrobky jsou baleny v souladu s normami EU, pořádáme dopravu. Profesionalita a nepřetržité monitorování jsou zárukou bohatou nabídku.