• Detail firmy

AGROKOV SLEZSKO a.s.

Základní popis

Společnost se zabývá kovářstvím, zámečnictvím a lisařskými pracemi (tryskání, svařování). Dále i odvoz fekálií, prodej propan-butanu a autodoprava či opravářské práce.

Adresa

Koperníkova 1050
735 53 Dolní Lutyně

Okres: Karviná
Kraj: Moravskoslezský
cz Česká republika

Zobrazit na mapě

Firemní údaje

IČ:  27825736
DIČ:  CZ27825736
Rok založení:  1990
Počet zaměstnanců:  15
  • Služby
  • Výrobce

Výrobky, činnosti

Služby - kovářství

- ploty, branky, brány - posuvné i křídlové, zábradlí - schodišťová, balkónová, na francouzská okna, krbové nářadí, rošty, mříže před krby, atd....

Kontaktní údaje

Telefon: +420 596 549 086
Mobil: +420 602 540 813
Fax: +420 596 549 422
E-mail: agrokov@seznam.cz

Kontaktní osoba

Petr Papala - Předseda představenstva

Zdenka Papalová - Člen představenstva

Tomáš Papala - Člen představenstva

Další firmy v oboru

LUDIN Components s.r.o.

Specializujeme se na výrobu svařenců a menší průmyslové celky včetně opracování a povrchových úprav dle požadavků zákazníků. Vyrábíme pro domácí i zahraniční trh. Produkty dodáváme především do Německa, Rakouska, Polska, Francie a Holandska.

Bořivoj Gospoš

Nabízíme kompletní služby uměleckého kovářství. Vyrábíme ploty, brány, mříže a doplňky do interiéru. Zajišťujeme opravy zemědělského a stavebního nářadí.

Porgest, a. s.

Zaměřujeme se na výrobu motorových vozidel včetně zajištění záručního i pozáručního servisu. Realizujeme přestavby dle ADR. Dodáváme sklápěčové korby, valníkové plošiny, hydraulické nakládací jeřáby, jednoramenné nosiče kontejnerů, nádrže na PHM a nádrže na oleje. Provádíme montáže zdvihacích plošin, montáže tachografů a pálení plazmou.