• Detail firmy

Agroalfa, s.r.o.

Základní popis

Vykupujeme pšenici krmnou i potravinářskou, žito, oves, mák, konzumní brambory, hrách, hořčici, řepku, sladovnický a krmný ječmen.

Adresa

Pražská 1156
393 01 Pelhřimov

Okres: Pelhřimov
Kraj: Vysočina
cz Česká republika

Zobrazit na mapě

Firemní údaje

IČ:  28089821
  • Maloobchod
  • Velkoobchod

Výrobky, činnosti

Výkup zemědělských produktů

Kontaktní údaje

Mobil: +420 776 037 378
E-mail: agroalfa@seznam.cz
WWW: www.agroalfa.estranky.cz

Kontaktní osoba

Jitka Březinová - Jednatel

Telefon: +420 776 037 378
Další firmy v oboru

DVŮR KRUTĚNICE

Dvůr Krutěnice - jezdecký a hotelový areál nabízí ubytování, služby restaurace, pořádání svateb, konferencí a dalších společenských událostí. Provozujeme jezdeckou stáj, kde Vám zajistíme vyjížďky nebo tréninky. Můžete se u nás ubytovat i se svým koněm.

ELKAP, s.r.o.

Zabýváme se komplexní výstavbou chlazených skladů, skladů s řízenou atmosférou ULO a také mrazíren. Dodáváme generátory ozónu, generátory dusíku, třídící linky na ovoce a zeleninu, absorbéry CO2, přenosné analyzátory plynu, bezpečnostní mechanické klapky, kompenzační vaky a mnoho dalšího. Zaměřujeme se také na výrobu rozváděčů nízkého střídavého napětí.

JELEN ČENĚK

Jsme rodinná farma, která zajišťuje celoroční prodej prasat a prodej hus. Na odběr hus jsou každoročně vystaveny termíny k možnosti odběru. V nabídce prasat můžete najít prasata jateční, selata na rožnění a selata uzená. Dále nabízíme služby zemědělskou technikou (např. sklízení obilovin) a šrotování a výrobu krmných směsí prostřednictvím mobilní výrobny. Minimální množství ke šrotování je 5 tun.