• Detail firmy

AGRO CS a.s.

Základní popis

Vyrábíme a prodáváme hnojiva - Kristalon, Vitality Komplex, travní směsi, trávníková hnojiva, dekorační materiály, kůrové mulče, substráty, rašeliny, štěpky, herbicidy a další. Se zastoupením v Smiřicích a pobočkou ABEX Substráty a.s. v Žabeni.

Adresa

Říkov 265
552 03 Česká Skalice

Okres: Náchod
Kraj: Královéhradecký
cz Česká republika

Zobrazit na mapě

Firemní údaje

IČ:  64829413
DIČ:  CZ64829413
  • Maloobchod
  • Velkoobchod
  • Služby
  • Výrobce

Výrobky, činnosti

Hnojiva

Prodej průmyslových hnojiv v regionu i mimo region. Aplikace průmyslových hnojiv rozmetadlem Fargo. Míchání hnojiv dle požadavků zákazníka.

Kontaktní údaje

Telefon: +420 491 457 111
Mobil: +420 603 836 837
Fax: +420 491 453 145
E-mail: kadanik@agrocs.cz
E-mail: harant@agrocs.cz
WWW: www.agrocs.cz

Kontaktní osoba

Ing. Emil Kadaník - Ředitel

E-mail: kadanik@agrocs.cz

Ing. Jan Harant - Předseda představenstva

E-mail: harant@agrocs.cz

Zařazení v katalogu

Pobočky

ABEX SUBSTRÁTY a.s.
Žabeň 203
739 25 Sviadnov

Okres: Frýdek-Místek
Kraj: Moravskoslezský
cz Česká republika
Další firmy v oboru

GREEN PLANET Investment s.r.o.

Zabýváme se výrobou transportních boxů, plastových palet a plastových chodníků, které jsou 100 % recyklovatelné. Vyrábíme pro automobilový, plastikářský, gumárenský a potravinářský průmysl.

RSU servis s.r.o.

Poskytujeme komplexní služby v oblasti návrhů a realizací parků a zahrad, včetně dodání zahradních doplňků. Zahrady navrhujeme pro soukromé osoby, firmy i širokou veřejnost. Provádíme terénní úpravy, zakládání trávníků, výsadbu rostlin či drobné stavební práce, které se založením zahrady souvisí, jako např. opěrné zídky, zpevněné plochy apod. Kromě realizací zahrad se zabýváme rovněž dřevovýrobou.

TK OBALY s.r.o.

Zabýváme se velkoobchodním a maloobchodním prodejem obalových materiálů z plastu i papíru (tašky, sáčky, fólie, obaly). Dodáváme různé rozměry, i na zakázku. V nabídce máme rovněž kancelářské potřeby, hygienické potřeby a sanitární doplňky. Kompletní sortiment naleznete na našich internetových stránkách.