• Detail firmy

Agrit

Základní popis

Internetový obchod zaměřený na prodej originálních, ale i neoriginálních náhradních dílů, na zemědělskou techniku všech známých značek: ZETOR, CASE, New Holland, Claas, Deutz, Fendt, JCB, Fiat, John Deere, Lemken, Kverneland, Fiona, Amazone, Becker..

Adresa

Panoší Újezd 11
270 21 Panoší Újezd

Okres: Rakovník
Kraj: Středočeský
cz Česká republika

Zobrazit na mapě

Firemní údaje

IČ:  75495937
DIČ:  CZ2901851326
  • Maloobchod
  • Velkoobchod
  • Služby

Výrobky, činnosti

Náhradní díly zemědělské techniky

Kontaktní údaje

Mobil: +420 774 290 185
Fax: +420 313 533 621
E-mail: Svoboda@agrit.cz
WWW: www.agrit.cz

Kontaktní osoba

Ing. Karel Svoboda - Majitel

Zařazení v katalogu

Další firmy v oboru

KOTLÍN senzory, s.r.o.

Společnost KOTLÍN senzory, s.r.o. je ryze českým výrobcem a dodavatelem bezkontaktních senzorů. Nabízíme snímače indukční, magnetické, magneticko-indukční, optické, kapacitní. Vyrábíme indukční snímače s časově nastavitelným výstupem tzv. časové. Dodáváme také příslušenství ke snímačům propojovací konektory.

ODTAHOVÁ SLUŽBA PŘÍBRAM - Vojtěch VLK

Provozujeme odtahovou službu zejména ve Středočeském kraji - Příbram, Benešov. Zabýváme se přepravou vozidel do 3,5 t, dovážíme vozidla ze zahraničí. Aktuální nabídku dovezených aut naleznete na našich webových stránkách. Nabízíme autopříslušenství, denní svícení, autodoplňky. Kompletní nabídku autodoplňků a autopříslušenství naleznete v našem e-shopu.

VALID s.r.o.

Naše společnost se věnuje prodeji strojních součástí pro lehký průmysl. Zajišťujeme opravy elektromotorů Siemens. Zboží dodáváme přímo k odběrateli, na základě domluvy lze vybrané zboží rezervovat na našem skladu. Určíme typ výrobku dle rozměru s možností převodu mezi výrobci. Jsme certifikovaným distributorem značky Schaeffler Group. Zastupujeme další výrobce jako KTR, OPTIBELT aj.