• Detail firmy

AGRIMEX spol. s r.o.

Základní popis

Prodej autochemických přípravků, autokosmetiky a teplonosných či technických kapalin. Nabídka nemrznoucích chladících kapalin, kapalin do ostřikovačů

Adresa

Kojetice 160
675 23 Kojetice

Okres: Třebíč
Kraj: Vysočina
cz Česká republika

Firemní údaje

IČ:  18127495
DIČ:  CZ18127495
Rok založení:  1991
  • Maloobchod
  • Velkoobchod
  • Výrobce

Výrobky, činnosti

Autochemie

Kontaktní údaje

Telefon: +420 568 883 288
E-mail: agrimex@agrimex.cz
WWW: www.agrimex.cz

Kontaktní osoba

Jiří Malena - Jednatel

Mobil: +420 777 680 530
Další firmy v oboru

AUTOIMPEX - PRETOL s.r.o.

Naše společnost nabízí odtahový, vyprošťovací a dopravní servis. Zajišťujeme odtahovou službu a nadměrnou dopravu, servis nákladních vozidel se specializací na vozidla MAN, prodej náhradních dílů na nákladní vozidla a vozidla značky BMW, opravy hliníkových nástaveb a karosérií a odstraňování následků dopravních nehod.

FERRUM s.r.o.

Zabýváme se prodejem hutních materiálů, výrobou ocelových roštů a schodnic, zámečnickou výrobou, ekologickou likvidací autovraků, kovošrotem. Prodáváme náhradní díly z autovraků. Zajišťujeme výrobu na ohraňovacím lisu, pálení laserem a plazmou, ohýbání profilů, armování betonářské oceli, pivních setů. Realizujeme autodopravu a práce autojeřábem a přívěsnou pracovní plošinou.

BS - textil s.r.o.

Naše společnost se zabývá prodejem bytového textilu a potahových látek. V naší nabídce najdete různé typy potahových, dekoračních a závěsových látek, čalounické galanterie a bytového textilu. Dodáváme nehořlavé látky pro hotelový program - závěsy, potahy, blackout, matracoviny. Zajišťujeme prodej tkanin pro autobusy a vlaky. Nabízíme technické textilie.