• Detail firmy

AGMECO LT,s.r.o.

Základní popis

Společnost AGMECO LT, s.r.o. se zaměřuje na výrobu hydraulických nůžkových plošin. Hlavní zaměření zdravotnického programu je orientováno na fixační pomůcky při ozařování, invalidní vozíky, polohovací postele, nemocniční nábytek, potravinové doplňky.

Adresa

Türkova 828/20
149 00 Praha 4

Okres: Praha 4
Kraj: Hl. město Praha
cz Česká republika

Zobrazit na mapě

Firemní údaje

IČ:  27100022
DIČ:  CZ27100022
Rok založení:  2003
  • Služby
  • Výrobce

Výrobky, činnosti

Nákladní zvedací plošiny

Zabýváme se výrobou nákladních zvedacích plošin. Hydraulické nůžkové plošiny jsou určené k přepravě břemen. Vyrábíme různě typy zvedacích plošin.

Kontaktní údaje

Telefon: +420 296 371 390
Fax: +420 296 372 482
E-mail: agmecolt@agmecolt.cz
WWW: www.agmecolt.cz

Kontaktní osoba

Ing. Karel Prokeš - Jednatel

Mobil: +420 777 745 290
Další firmy v oboru

AustriaWein s.r.o.

Specializujeme se na velkoobchodní prodej vína od vinařů z Německa, Rakouska a Itálie - jsme přímý dodavatel. Pořádáme profesionální degustace v prostorách našich vináren i na míru zákazníkovi, dodáváme reklamní a firemní dárky v podobě vína s originální etiketou, zajišťujeme kvalitní cateringové služby. Rádi Vám s výběrem vína poradíme a vyhovíme Vašim požadavkům.

U MODRÉHO SLONA

Zajišťujeme prodej asijských potravin, čínských a japonských čajů a čajové keramiky. Dovážíme čínské a japonské čaje prvotřídní kvality, čajovou keramiku i čajové příslušenství, asijské speciality, asijské potraviny, nejrůznější pochutiny, zázvorové bonbony, nudle, houby, rýži a mnoho dalšího. Více informací naleznete na našich webových stránkách.

FF Servis, spol., s.r.o.

Specializujeme se na doplňky stravy v tabletách k podpoře a regeneraci organizmu. Distribuujeme podpůrné potravinové přípravky, doplňky pro trávicí soustavu, přípravky pro pohybovou soustavu, přípravky pro podporu organizmu, přípravky na pitný režim, přípravky pro redukci hmotnosti, vlákninový prášek, vitamín C v tabletách i potravinové doplňky s kolagenem pro zdravé klouby.