• Detail firmy

Agionet s.r.o.

Základní popis

Nabízíme Vám profesionální tvorbu webových stránek, webdesign, webhosting, optimalizaci pro vyhledávače, prezentace, video, animace, flash, programování široké škály internetových aplikací.Pro více info navštivte naše stránky nebo nás kontaktujte.

Adresa

Prokopova 206/27
301 00 Plzeň 3 - Jižní Předměstí

Okres: Plzeň-město
Kraj: Plzeňský
cz Česká republika

Zobrazit na mapě

Firemní údaje

IČ:  27980863
DIČ:  CZ27980863

Výrobky, činnosti

Tvorba webových stránek

funkčnost, přehlednost, originální design, propojení s moderními technologiemi a bezpečnými servery, Corporate design, Joomla, SEO, atd.

Kontaktní údaje

E-mail: my@agionet.cz
WWW: www.agionet.cz

Kontaktní osoba

Ing. Martin Kotouč - Jednatel

Mobil: +420 773 937 372
Mobil: 777 262 271
E-mail: my@agionet.cz
Další firmy v oboru

Počítače 1024

Zabýváme se prodejem, servisem a opravami počítačů, notebooků, tabletů, monitorů. Dodáváme počítače nové i repasované. Nabízíme komponenty a příslušenství pro PC, software, spotřební materiál. Zajišťujeme instalace domácích sítí, vyčištění, přeinstalace či odvirování PC. Věnujeme se rovněž tvorbě webových stránek. Více informací o poskytovaných službách naleznete na našich internetových stránkách.

23 foxes production, s.r.o.

Již od roku 2006 poskytujeme služby reklamní a produkční agentury. Specializujeme se na grafiku, design, signmaking, tisk apod. Zpropagujeme Vaši firmu, akci či produkt. Navštivte naše webové stránky, zde nalezne více informací o naší činnosti i fotografie z realizovaných zakázek.

Visuo

Vytváříme dokonalé značky, živé identity, vynikající tiskoviny, funkční webové stránky, kreativní reklamní kampaně, PDF katalogy a online marketing.