• Detail firmy

Agile, spol. s r.o.

Základní popis

Firma provádí bytové, občanské a průmyslové stavby, nabízí stavby vodohospodářské a inženýrské, realizuje komunikace a zpevněné plochy

Adresa

Dráby 542
566 01 Vysoké Mýto

Okres: Ústí nad Orlicí
Kraj: Pardubický
cz Česká republika

Zobrazit na mapě

Firemní údaje

IČ:  15030741

Výrobky, činnosti

Truhlářské výrobky

Kontaktní údaje

Telefon: +420 465 420 225
Fax: +420 465 420 765
E-mail: agile@agilevm.cz
WWW: www.agilevm.cz

Kontaktní osoba

Ing. Josef Krejčí - Jednatel

Mobil: +420 602 159 931
Další firmy v oboru

Instalatérství Bidmon s.r.o.

Naše společnost Instalatérství Bidmon s.r.o. Vám nabízí instalatérské, topenářské a plynařské práce. Zajistíme instalatérské práce v budovách, instalace armatur a zařízení na budovách, vodoinstalatérství, vodovody, kanalizace, servis, strojovny a rozvody chlazení, solární kolektory, rekonstrukce koupelen a bytových jader na klíč a další. Neváhejte nás navštívit.

MK DOMY s.r.o.

Zabýváme se výstavbou nízkoenergetických dřevostaveb na klíč. Nízkoenergetické dřevostavby jsme schopni realizovat již do 4 měsíců.

David Filipi

Původní činností firmy, která na trhu působí již téměř 25 let, byla výroba selského nábytku a restaurování starožitného nábytku. Dnes se věnujeme zakázkovému truhlářství. Vyrábíme na míru kuchyňské linky, dveře, interiérový nábytek, ale i okna, schodiště nebo také zahradní domky, pergoly apod. Grafický návrh Vám zpracujeme zdarma. Naši vzorkovou prodejnu naleznete v Holicích, Smetanova ul. 250.