• Detail firmy

AGENTURA ZVUK, s.r.o.

Základní popis

Ozvučení,osvětlení,pronájem velkoplošných LED obrazovek,zvuková+světelná technika,mobilní podia a zastřešení,vizualizační technika.

Adresa

Spojovací 482
391 55 Chýnov

Okres: Tábor
Kraj: Jihočeský
cz Česká republika

Firemní údaje

IČ:  26042355

Výrobky, činnosti

Ozvučení,osvětlení,velkoplošné obrazovky.

Kontaktní údaje

E-mail: petr@agenturazvuk.cz
WWW: www.agenturazvuk.cz

Kontaktní osoba

Petr Přívozník - Jednatel

Mobil: +420 776 667 677
Další firmy v oboru

Jindřich Fritsch

Specializujeme se na organizaci kulturních a společenských akcí. Nabízíme kulturní vystoupení staročeské kapely, cimbálové muziky, romské kapely, jazzová vystoupení, staropražský kabaret, kouzelný kabaret pro děti, kulečníkové exhibice, muzikoterapii, mobilní casino, mobilní lukostřelnici, laserovou střelnici, ABBA revival a mnoho dalšího.

GRADIOR, spol. s r.o.

Specializujeme se na navrhování a realizaci divadelních prostor a techniky pro kina, kulturní i multifunkční zařízení. Realizujeme divadelní osvětlení, elektroakustiku, mechanizace jeviště pro horní i dolní sféru. Dodáváme divadelní techniku, divadelní rekvizity, látkové vybavení apod. Zabezpečujeme zateplení fasád domů či rekonstrukce balkónů a lodžií.

Jaroslav Hirš - barmanská show

Nabízím služby v oblasti pořádaní oslav a večírků včetně zajišťení kompletního servisu. Zajišťuji cateringové služby i hostesky. Zabývám se barmanstvím a realizuji vlastní barmanskou show na přání zákazníka při nejrůznějších příležitostech.