• Detail firmy

Agentura Salvia, s.r.o.

Základní popis

Agentura Salvia je personálně - zážitkovo vzdělávací společnost, která svým klientům nabízí kompletní služby v oblasti HR: vzdělávání, personalistiku, pořádání firemních akcí a teambuildingů.

Adresa

Sokolovská 366/84
186 00 Praha 8

Okres: Praha 8
Kraj: Hl. město Praha
cz Česká republika

Zobrazit na mapě

Firemní údaje

IČ:  24771732
DIČ:  CZ24771732
  • Služby

Výrobky, činnosti

Vzdělávání - kurzy a školení

Pořádáme kurzy, kterými Vás připravíme na výstavy a veletrhy, školení pro TOP management a programy pro Váš osobní rozvoj.

Kontaktní údaje

E-mail: info@agenturasalvia.cz
WWW: www.agenturasalvia.cz

Kontaktní osoba

Jana Mašková - Jednatel

Mobil: +420 724 380 555

Zařazení v katalogu

Další firmy v oboru

Jazyková škola ETC

Jsme jazyková škola v Praze, která vznikla v roce 1990 a nabízí jazykové kurzy všem, kteří chtějí zlepšit svůj cizí jazyk či zdokonalit a oživit své stávající znalosti. Nabízíme individuální a podnikové kurzy. Připravíme Vás pro státní i mezinárodní uznávané zkoušky. Nabízíme Vám i kurzy v zahraničí a tak Vám zajistíme se naučit cizí jazyk přímo v dané zemi. Překlady i soudně ověřené .

GOR 7, s.r.o.

Naše firma je výrobcem a dodavatelem plastových dílů pro průmyslové využití. Další významnou činností je výroba plastových a papírových obalů. V naší nabídce najdete stojany, poutače, promostolky, plexi stojánky, cenovkové lišty a další reklamní předměty. Také nabízíme poradenství v oblasti podpory prodeje a marketingu.

ADVOKÁTNÍ KANCELÁŘ MAKOVEC - FUČÍKOVÁ

Naše advokátní kancelář poskytuje veškerý právní servis občanům i podnikatelských subjektům. Zaměřujeme se na všechny oblasti právního řádu České republiky. Zajišťujeme právní zastoupení v řízení před soudy či dalšími orgány, právní porady a rozbory, sepisování listin, obhajobu v trestních věcech, zřízení svěřeneckých fondů a mnoho dalšího.