• Detail firmy

agentura PromoProdukce, a.s.

Základní popis

Zabýváme se individuálními návrhy reklamy, speciálními událostmi pro dané klienty, včetně vlastní produkce a realizace.

Adresa

Václavské náměstí 806/62
110 00 Praha 1 - Nové Město

Okres: Praha 1
Kraj: Hl. město Praha
cz Česká republika

Firemní údaje

IČ:  28875079
  • Služby

Výrobky, činnosti

Zabýváme se individuálními návrhy reklamy

speciálními událostmi pro dané klienty, včetně vlastní produkce a realizace.

Kontaktní údaje

Mobil: +420 731 503 401
Mobil: +420 731 503 402
E-mail: info@promoprodukce.cz
WWW: www.promoprodukce.cz

Kontaktní osoba

Lukáš Müller - Jednatel

Další firmy v oboru

ENTRE s.r.o.

Poskytujeme služby v oblasti marketingové komunikace firem a propagace jejich výrobků či služeb. Pomáháme firmám nalézt jejich vlastní styl. Zaměřujeme se na reklamní kampaně, firemní identitu, budování značky. Navrhujeme a tvoříme www stránky, vizitky, letáky, obálky, kalendáře, firemní periodika, reklamní předměty a mnoho dalšího. Naší doménou jsou výroční zprávy - věnujeme se jim téměř 25 let.

CTECH s.r.o.

Ctech s.r.o. je technologická firma, která zajišťuje komplexní marketingové strategie, tvorbu kreativních návrhů, grafiky, tvorby webů, přes tvorbu hudby, video spotů, video prezentací, a to vše s využitím moderních technologií, včetně 3D vizualizací, animací a dalších. Jsme schopni prakticky veškeré projekty připravit a zpracovat pod jednou střechou, což je pro naše klienty vysoce efektivní.

SUMA, spol. s r.o.

Nabízíme komplexní služby v oblasti výpočetní i kancelářské techniky. Prodáváme široký sortiment počítačů, notebooků, monitorů, pokladních systémů, telefonů atd. Mezi naše služby jsme zařadili také outsourcing IT, správu sítí, tvorbu www stránek, modernizaci Vaší stávající techniky, 3D tisk a nespočet dalších služeb.