• Detail firmy

Agentura.ph7.cz

Základní popis

Pořádáme firemní akce na klíč. Zprostředkujeme živou i reprodukovanou hudbu a zajistíme profesionální foto i videodokumentaci či tlumočníky.

Adresa

Lonkova 465
530 09 Pardubice

Okres: Pardubice
Kraj: Pardubický
cz Česká republika

Firemní údaje

IČ:  72780746

Výrobky, činnosti

Pořádáme firemní akce na klíč

Pořádáme firemní akce na klíč. Zprostředkujeme živou i reprodukovanou hudbu a zajistíme profesionální foto i videodokumentaci či tlumočníky.

Kontaktní údaje

E-mail: petr.hochman@ph7.cz

Kontaktní osoba

Petr Hochmann - Majitel

Mobil: +420 777 179 747
E-mail: petr.hochman@ph7.cz
WWW: www.agentura.ph7.cz
Další firmy v oboru

Oskar Hahn Agency s.r.o.

Umělecká agentura - uspořádáme pro Vás jakoukoliv kulturní akci, koncert, divadlo, firemní party či oslavu. Zajistíme vystoupení populárních umělců. Zprostředkujeme koncert nebo hostování umělců dle Vašich požadavků, včetně ozvučení a osvětlení kvalitní technikou. Nabízíme produkci reklamních kampaní, televizních programů, festivalů či koncertních turné. Jsme partnerem DIVADLA BROADWAY, a.s.

Jan Molnár - Ohňostroje M&M Pyro

M&M Pyro - realizace ohňostrojů na míru. Sestavíme a odpálíme ohňostroj přesně dle Vašich představ. Ohňostroje pro domácí či firemní oslavy, velké ohňostroje pro různá výročí měst a obcí, odpálené odborně způsobilými lidmi včetně úklidu a likvidace odpadu. Objednejte si u nás ohňostroj na svatbu, výročí firmy, narozeninovou oslavu, Vánoční večírek, Silvestr nebo jen tak pro radost.

Restaurant - Oldies music club FIČÁK

Provozujeme Oldie´s music club. Pořádáme swingové večery, hrajeme hity osmdesátých let. Můžete využít i služeb našeho restauračního zařízení - v nabídce máme chuťovky k pivu, burgery, steaky i dezerty nebo zmrzlinové poháry.