• Detail firmy

Agentura Mareva, s.r.o

Základní popis

Nabídka vedení účetnictví, mezd, personalistiky a daňové evidence. Zpracování daňových přiznání. Možnost komunikace s úřady.

Adresa

Křenová 409/52
602 00 Brno - Trnitá

Okres: Brno-město
Kraj: Jihomoravský
cz Česká republika

Zobrazit na mapě

Firemní údaje

IČ:  27731391

Výrobky, činnosti

Nabídka vedení účetnictví, mezd, personalistiky a

Nabídka vedení účetnictví, mezd, personalistiky a daňové evidence. Zpracování daňových přiznání. Možnost komunikace s úřady.

Kontaktní údaje

Telefon: 538 728 731
E-mail: agentura.mareva@seznam.cz
WWW: www.webareal.cz/agentu...

Kontaktní osoba

Martina Častulíková - Jednatel

Mobil: 603 306 224

Eva Pospíšilová - Jednatel

Další firmy v oboru

ŠIK FINANCE s.r.o.

Zajišťujeme externí účetní servis, a to především malým a středně velkým firmám v Brně. Díky externí spolupráci ušetříte nejenom čas, ale i finance, např. náklady na mzdy, výpočetní techniku, software, spotřební materiál nebo různá školení. Neváhejte nás kontaktovat. Postaráme se i o Vaše účetnictví. Garantujeme Vám 100% spokojenost! Reference spokojených klientů naleznete na našich www stránkách.

Ing. Hana Pyšná, DiS.

Naše daňová a účetní kancelář v Brně již více než 10 let poskytuje profesionální služby v oblasti daňového, ekonomického a podnikatelského poradenství, účetnictví, daní a mezd, a to jak právnickým, tak i fyzickým osobám. Zaměřujeme se především na malé a střední podnikatele. Zajišťujeme rovněž audity a zastupování klientů na úřadech. Hovoříme česky, anglicky a německy.

EKOFINALL s.r.o.

Nabízíme kompletní účetní a daňový servis, vedení účetnictví, daňové evidence, mzdy, daňová přiznání, účetní závěrky, výkazy státním orgánům.