• Detail firmy

Agentura Majestic, v.o.s.

Základní popis

Agentura Majestic zajišťuje výuku všech běžně vyučovaných předmětů základních, středních a vysokých škol. Zaměřujeme se také na individuální výuku jazyků pro širokou veřejnost, doučování veřejnosti, poskytování výukových seminářu korporátním klientům

Adresa

náměstí 14. října 1307/2
150 00 Praha 5 - Smíchov

Okres: Praha 5
Kraj: Hl. město Praha
cz Česká republika

Zobrazit na mapě

Firemní údaje

IČ:  28535031

Výrobky, činnosti

Výuka jazyků.

Kontaktní údaje

Mobil: +420 723 473 977
E-mail: jan.preucil@agenturamajestic.cz
WWW: www.agenturamajestic.cz

Kontaktní osoba

Jan Přeučil

Mobil: +420 722 083 303
E-mail: jan.preucil@agenturamajestic.cz

Zařazení v katalogu

Další firmy v oboru

AUTOŠKOLA Luboš Vojtíšek

Poskytujeme služby autoškoly, jejíž tým v současné době tvoří 4 profesionální učitelé. Zajišťujeme komplexní výuku skupin A a B. Součástí našich služeb je rovněž školení řidičů referentů, vstupní praktické přezkoušení řidičů pro firmy a povinné školení řidičů na profesní osvědčení. Mottem Autoškoly Vojtíšek je „Naučit své klienty kvalitní, zodpovědné a bezpečné jízdě“.

Jazyková škola RODET

Specializujeme se na komplexní služby v oblasti výuky angličtiny. Poskytneme Vám kvalitní výuku a rozšiřování znalostí cizího jazyka. Nejen teoreticky, ale i prakticky. V naší nabídce naleznete vše od individuálního kurzu až po firemní lekce.

HOTEL ČECHIE Praha, a.s.

Vedeme 4-hvězdičkový hotel s wellness a bohatým sportovním vyžitím. 4-hvězdičkový hotel na Praze 8 nabízí ubytování v standardních i nadstandardních pokojích a hotelových apartmánech. V areálu hotelu se nachází krytá tenisová hala, bazén s protiproudem, klimatizované fitness, golfová hala i prostory pro squash. Organizujeme firemní konference na klíč. Pořádáme golfové kurzy.