• Detail firmy

Agentura Lucie, spol. s r.o.

Základní popis

Nabízíme grafický design tiskovin, knih, letáků, kalendářů, billboardů i reklamních bannerů. Tvoříme www stránky, obaly a etikety.

Adresa

Pobřežní 18/16
186 00 Praha 8 - Karlín

Okres: Praha 8
Kraj: Hl. město Praha
cz Česká republika

Zobrazit na mapě

Firemní údaje

IČ:  28079230

Kontaktní údaje

Telefon: +420 234 134 204
Mobil: 777 665 887
E-mail: info@lucietisk.cz
WWW: www.agentura-lucie.cz

Kontaktní osoba

Milan Zevl ml. - Prokurista

Mobil: 724 734 411

Milan Zevl st. - Jednatel

Mobil: 777 665 887
Další firmy v oboru

Studio Spirála s.r.o.

Zaměřujeme se na vše, co Vám pomůže v přímé komunikaci mezi Vámi a Vašimi zákazníky. Navrhujeme a vyrábíme kovové či dřevěné stojany a promo stánky, prezentační stojany i stánky, dárkové předměty, prodejní ostrovy tištěné vůně a světelnou reklamu. Specializujeme se na voňavý aroma marketing. Zabýváme se výrobou rozkládacích stánků.

Reklamní předměty s potiskem - Praha

Zabýváme se výrobou a potiskem reklamních předmětů pomocí moderní technologie. Nabízíme reklamní předměty s potiskem, nákupní reklamní předměty, reklamní textilní předměty, dárkové reklamní předměty, reklamní firemní tiskoviny, reklamní psací potřeby, reklamní předměty do domácnosti, reklamní kancelářské a konferenční předměty, reklamní cestovní potřeby a outdoorové vybavení a mnoho dalšího.

MOTOR, s.r.o.

Studio grafického designu se specializací na tvorbu log a řešení firemní identity. Naším hlavním zaměřením je design - obalový design, výroční zprávy, layout časopisů, lokalizace písem a corporate design. Sídlíme v Praze.