• Detail firmy

AGENTURA HELAS, s.r.o.

Základní popis

Pořadatel firemních akcí na klíč. Provozovatel historických sálů v Klášteře minoritů sv. Jakuba v Praze. Zakladatel projektů Cosmopolitan Executive Helas Ladies Club, Helas New Encounters Club, Ocenění Českých Podnikatelek, pořadatel Exportní ceny.

Adresa

Malá Štupartská 635/6
110 00 Praha 1 - Staré Město

Okres: Praha 1
Kraj: Hl. město Praha
cz Česká republika

Firemní údaje

IČ:  26744279
  • Služby

Výrobky, činnosti

Pořadatel firemních akcí na klíč.

Provozovatel historických sálů v Klášteře minoritů sv. Jakuba v Praze.

Kontaktní údaje

Telefon: +420 220 570 708
Fax: +420 222 310 926
E-mail: helas@helas.org
WWW: www.helas.org

Kontaktní osoba

Helena Kohoutová - Jednatel

E-mail: helas@helas.org

Ing. Jitka Brůnová - Marketingový ředitel

Telefon: +420 220 570 708
Další firmy v oboru

Jan Molnár - Ohňostroje M&M Pyro

M&M Pyro - realizace ohňostrojů na míru. Sestavíme a odpálíme ohňostroj přesně dle Vašich představ. Ohňostroje pro domácí či firemní oslavy, velké ohňostroje pro různá výročí měst a obcí, odpálené odborně způsobilými lidmi včetně úklidu a likvidace odpadu. Objednejte si u nás ohňostroj na svatbu, výročí firmy, narozeninovou oslavu, Vánoční večírek, Silvestr nebo jen tak pro radost.

BEST BOWLING s.r.o.

BEST BOWLING se nachází v nákupním centru Metropole Zličín, k dispozici je 12 profesionálních bowlingových drah a kulečníkové stoly s restaurací a barem v plně klimatizovaných prostorách. Nabízíme možnost pořádání firemních i soukromých akcí s kapacitou 200 osob, velkoplošnou projekci. Vaříme také polední menu. Garantujeme 100% spokojenost a skvělou zábavu! Těšíme se na Vás!

KOŠTOVNA U POČTŮ

KOŠTOVNA u Počtů navazuje na dlouholetou tradici vináren datovanou už od roku 1897. Zakladatel vinárny Jan Počta, populární letenský vinárník, naléval s láskou všem těm, kdo po denní únavě přišli do jeho vinárny. My v této krásné tradici pokračujeme.