• Detail firmy

Agentura FotoServis Lukáš Brychta

Základní popis

Profesionální fotografické služby pro firmy i jednotlivce. Ateliérové, produktové, komerční, umělecké fotografie, dlouhodobé zakázky. Programování webových stránek. Grafické návrhy, výroba reklamních tiskovin. Služby grafického studia, tisk.

Adresa

Vitošská 3410/1
143 00 Praha 4 - Modřany

Okres: Praha 4
Kraj: Hl. město Praha
cz Česká republika

Zobrazit na mapě

Firemní údaje

IČ:  75478447
  • Služby

Výrobky, činnosti

Fotoslužby

- svatební fotografie, ateliérové práce, produktové a komerční, interiéry, umělecké, portrétní

Kontaktní údaje

Mobil: +420 608 980 343
E-mail: info@agentura-fotoservis.cz
WWW: www.agentura-fotoservis.cz

Kontaktní osoba

Lukáš Brychta - Jednatel

Další firmy v oboru

Dorian HANUŠ

Smyslem je pomoc zákazníkům v realizaci jejich přání a potřeb v oblasti dokumentární a reklamní tvorby. Potřebujete reportážní fotografie, výtvarnou či reklamní fotografii nebo videokatalog svých výrobků a služeb? Samozřejmě Vám nabízíme také reklamní a výukové videopořady, stejně jako reportáž či dokument z Vašich akcí. Video Vám natočíme a zpracujeme. Vše umíme zachytit i pod vodou.

JAN HOLOMEK - FOTOGRAF

Fotografuji firemní akce, společenské akce, svatby, maturitní plesy. Neváhejte se na mě obrátit i v případě jakýchkoliv zakázkových fotografií. Mohu Vám zaručit spolehlivost, brilantnost všech fotografií a solidní jednání.

Drone Production

Poskytujeme komplexní služby v oblasti využití bezpilotních letounů - dronů za pomocí nejmodernějších technologií. Letecké záběry a fotografování v nejvyšší možné kvalitě.