• Detail firmy

Agentura Erika

Základní popis

Nabízíme pronájem atrakcí, nafukovacích hradů, žiraf, kolotočů, kouzelník, balonková dekorace. Dále nabízíme atrakce historické, adrenalinové pro děti i dospělé. Kompletní zařízení atrakcí na klíč dle přání zákazníka pro poutě,posvícení a akce firem.

Adresa

Bukovecká 508
199 00 Praha 9 - Letňany

Okres: Praha 9
Kraj: Hl. město Praha
cz Česká republika

Firemní údaje

IČ:  76105865

Výrobky, činnosti

akce firem

Nabízíme pronájem atrakcí, nafukovacích hradů, žiraf, kolotočů, kouzelník, balonková dekorace. Dále nabízíme atrakce historické, adrenalinové akce fir

Kontaktní údaje

Mobil: 723 258 234
WWW: www.agentura-erika.cz

Kontaktní osoba

Erika Moravcová - Majitel

Další firmy v oboru

MP TOBACCO s.r.o.

Distribuujeme tabákové výrobky a příslušenství. Nabízíme internetový prodej mexických a kubánských kvalitních doutníků, humidor, tabáků, hracích karet, alkoholických nápojů, čokolády, hřebíčkových cigaret, pouzdra na doutníky a další.

StepTwo, s.r.o.

Naše společnost je přímým dovozcem dětských hraček amerického výrobce firmy Step2 na český trh. Nabízíme maloobchodní i velkoobchodní prodej, dodáváme hračky do školek a rádi poradíme i s výběrem vhodných hraček do dětského koutku.

SPEED PRESS Plus a. s.

Společnost zaměřená na výrobu, prodej a potisk reklamních předmětů. Možnost výběru z velkého sortimentu i výroba na zakázku. Nabízíme reklamní předměty, dárkové propagační předměty a veškeré technologie tisku např. plnobarevný digitální potisk textilu i 3D, tampónový tisk, sítotisk, laser, výšivka, speed-it. Vlastní výrobní a skladový areál, vzorkovna, vzorky zdarma, kancelářské potřeby. ISO9001.