• Detail firmy

Agentura Diskretnost.CZ s.r.o.

Základní popis

Nabízí detektivní, pátrací a bezpečnostní služby v České republice i v zahraničí a zajišťujeme vyřizování dědictví v zahraničí mimosoudní cestou. Společnost provádí zabezpečení proti technickému odposlechu u konkurenčních firem, organizací.

Adresa

Blahoslavova 71/2
750 02 Přerov I - Město

Okres: Přerov
Kraj: Olomoucký
cz Česká republika

Zobrazit na mapě

Firemní údaje

IČ:  28319966
Rok založení:  2009
  • Služby

Výrobky, činnosti

Služby

- nabízí detektivní, pátrací a bezpečnostní služby v České republice i v zahraničí a zajišťujeme vyřizování dědictví v zahraničí mimosoudní cestou.

Kontaktní údaje

Telefon: +420 581 200 351
Mobil: +420 607 629 386
Mobil: +420 602 568 038
E-mail: agentura.diskretnost@centrum.cz

Kontaktní osoba

JUDr. Josef Lakomý - Jednatel

Hynek Vykoukal - Jednatel

Další firmy v oboru

Hlídací služba Kytlica s.r.o.

Provozujeme střelnici a nabízíme podej loveckých potřeb, mysliveckého oblečení a obuvi, myslivecké optiky, dárků pro myslivce a širokého příslušenství pro lov a myslivost. Zajišťujeme úklidové práce pro firmy i fyzickou ostrahu osob a majetku.

ZAPE SERVIS, s.r.o.

Nabízíme kompletní prodej techniky pro práce ve výškách. Zajišťujeme i servis techniky pro práci ve výškách. Poskytujeme školení uživatelů a roční periodické prohlídky.

B KONTAKT Security s.r.o.

Naše bezpečnostní agentura poskytuje profesionální služby v oblasti ostrahy osob, majetku i objektů. Nabízíme pult centrální ochrany, kompletní zabezpečení objektů, kontroly pohotovostním vozidlem, fyzická ostraha objektů, preventivní bezpečnostní prohlídky, elektronické pochůzkové systémy, bezpečnostní analýzy objektů, dálkový vizuální dohled apod. Zajišťujeme montáže zabezpečovacích zařízení.