• Detail firmy

Agentura Devět měsíců, s.r.o.

Základní popis

Pořádání akcí na klíč včetně ozvučení. Zastoupení skupin Abba Revival, Beatles Revival a Matuška Revival.

Adresa

K. H. Máchy 109
765 02 Otrokovice

Okres: Zlín
Kraj: Zlínský
cz Česká republika

Firemní údaje

IČ:  29266564

Výrobky, činnosti

Akce na klíč

Kontaktní údaje

Mobil: +420 739 292 900
E-mail: info@devetmesicu.com
WWW: www.devetmesicu.com

Kontaktní osoba

Ondřej Bárta - Jednatel

Mobil: +420 737 600 065
Další firmy v oboru

ARCADIA PRAHA, s.r.o.

Zabýváme se kompletní organizací eventových akcí na míru Vašim požadavkům. Zajišťujeme pořádání společenských akcí jako jsou koncerty, oslavy, večírky, sportovní akce. Věnujeme se realizaci charitativních kampaní. Spolupracujeme s mnoha významnými nadacemi. Připravujeme propagační akce na míru, firemní prezentace, road show, street promotion či spotřebitelskou soutěž.

VPV Praha, s.r.o.

Naše společnost se zabývá dovozem a distribucí vín z vinařství z Itálie a Portugalska. Z Portugalska dovážíme rovněž olivový olej. Dodáváme dárková a luxusní balení vín ke speciálním příležitostem či visačky nebo etikety na lahve s logem firmy. Součástí poskytovaných služeb je pořádání řízených degustací v partnerských restauracích. Kompletní sortiment vín, která nabízíme naleznete na našich www.

AustriaWein s.r.o.

Specializujeme se na velkoobchodní prodej vína od vinařů z Německa, Rakouska a Itálie - jsme přímý dodavatel. Pořádáme profesionální degustace v prostorách našich vináren i na míru zákazníkovi, dodáváme reklamní a firemní dárky v podobě vína s originální etiketou, zajišťujeme kvalitní cateringové služby. Rádi Vám s výběrem vína poradíme a vyhovíme Vašim požadavkům.