• Detail firmy

AGENTURA CI5 s.r.o.

Základní popis

Agentura CI-5 produkuje pro případné zájemce firemní akce spojené s originální programem,do kterého se snaží zapojit všechny zúčastněné–hry,soutěže.

Adresa

Neratovická 241
277 13 Kostelec nad Labem

Okres: Mělník
Kraj: Středočeský
cz Česká republika

Firemní údaje

IČ:  27159434
  • Služby

Výrobky, činnosti

Kulturní agentury, umělecká činnost

Agentura CI-5 produkuje pro případné zájemce firemní akce spojené s originální programem, do kterého se snaží zapojit všechny zúčastněné – hry, soutěže, sport, hudba, zábava, kaskadéři, ohňostroje…atd.

Kontaktní údaje

Telefon: +420 326 981 446
E-mail: jfuchs@ci5.cz
WWW: www.ci5.cz

Kontaktní osoba

Jiří Fuchs - Jednatel

Mobil: +420 606 678 500
Další firmy v oboru

Jindřich Varhan

Nabízíme kompletní ozvučení a technické zajištění hudebních a kulturních akcí. Spolupracujeme rovněž na televizních pořadech. Zajišťujeme firemní akce na klíč.

Hotel Agricola

Hotel Agricola v klidném prostředí Prahy 10 - Vršovic. Nabízíme prostory pro firemní akce, večírky a rauty. Máme dlouholeté zkušenosti s uspořádáním svatebních hostin, rodinné oslavy, společenské večírky, srazy, rauty i recepci. Disponujeme restaurací pro 40 až 60 osob, vinárnou a kvalitními ubytovacími službami. Zveme vás na pravidelné taneční večery 80-90 léta - živá kapela od 18h do 22h.

COLOGNIA PRESS a.s.

Vyrábíme samolepicí etikety, visačky, vstupenky a obaly v kotoučích i v arších. Specializujeme se na grafické etikety, etikety bez tisku, bezpečnostní etikety, RFID etikety včetně reliéfního tisku, hologramů, ochranných prvků a personifikace.