• Detail firmy

Agentura Carolina, spol. s r.o.

Základní popis

Nabídka kompletního servisu v oblasti pořádání i organizace kongresů a konferencí. K dispozici jsou vlastní kongresové prostory.

Adresa

Dukelských hrdinů 47
170 00 Praha 7

Okres: Praha 7
Kraj: Hl. město Praha
cz Česká republika

Firemní údaje

IČ: 

Výrobky, činnosti

Pronájem nebytových prostor

Kontaktní údaje

Fax: +420 224 918 681
E-mail: veletrhy@carolina.cz
WWW: www.carolina.cz

Kontaktní osoba

Dana Kandertová - Jednatel

Josef Sléha - Jednatel

Zařazení v katalogu

Další firmy v oboru

ANESO, s.r.o.

Poskytujeme služby spojené se správou nemovitostí, obytných domů, nájemních domů, družstevních domů. Nabízíme údržbu, opravy domů, provoz kotelen, dodávky tepla. Pro naše klienty zpracováváme také účetnictví a zajišťujeme nepřetržitou havarijní službu prostřednictvím externí firmy.

SANZ Group Czech, s.r.o.

Naše společnost se zabývá realitní investiční činností, právními a finančními službami. Nabízíme investice do nemovitostí a podniků, okamžitý výkup nemovitostí za hotové, autorizovaný prodej ložisek, prodej dřevěných pelet a přířezů pro EURO palety. Rovněž nabízíme služby personální agentury, externí právní služby, komplexní odhady nemovitostí a finanční servis při nákupu a prodeji nemovitostí.

iReality, s.r.o.

Zprostředkováváme pronájem a prodej nemovitostí. Zajišťujeme dlouhodobý i krátkodobý pronájem bytů, rodinných domů, nebytových prostor, pozemků. K prodeji nabízíme byty, rodinné domy, rekreační objekty, činžovní domy, nebytové prostory, pozemky. Poskytujeme právní servis v oblasti realit. Chcete prodat nebo pronajmout Vaši nemovitost? Neváhejte a kontaktujte nás. Garantujeme 100% spokojenost.