• Detail firmy

Agentura AZmusic, s.r.o.

Základní popis

Zabýváme se pořádáním a ozvučováním kulturních, sportovních či společenských akcí. Zajišťujeme moderování, catering i ohňostroje.

Adresa

Milady Horákové 338/40
602 00 Brno

Okres: Brno-město
Kraj: Jihomoravský
cz Česká republika

Zobrazit na mapě

Firemní údaje

IČ:  28303946

Výrobky, činnosti

Zajišťujeme moderování, catering i ohňostroje.

Zabýváme se pořádáním a ozvučováním kulturních, sportovních či společenských akcí.

Kontaktní osoba

Zdeněk Kupský - Jednatel

Mobil: 733 357 308
E-mail: agentura@azmusic.cz
WWW: www.azmusic.cz

Zařazení v katalogu

Další firmy v oboru

Jaroslav Hirš - barmanská show

Nabízím služby v oblasti pořádaní oslav a večírků včetně zajišťení kompletního servisu. Zajišťuji cateringové služby i hostesky. Zabývám se barmanstvím a realizuji vlastní barmanskou show na přání zákazníka při nejrůznějších příležitostech.

GLASKA s.r.o.

Provozujeme hotel s možností pronájmu prostor různých velikostí pro pořádání školení, firemních, soukromých a teambuildingových akcí. Zajišťujeme kompletní cateringové služby nejenom v rámci hotelu, ale s možností dovozu po celé České republice. Hotel je vhodným místem k ubytování pro milovníky vína a krajiny jižní Moravy.

Saxos cz s.r.o.

Jsme výhradním dovozcem absolutní novinky v ČR a SR ve světě limonád LIFESTYLE DRINKU - MINTANINE. Kofeinová limonáda 3.0 obsahuje pouze přírodní guaranu a z 99,99 % ji tvoří organické látky. Osvěžující příchuť máty, limetky a citronu si okamžitě získá vaše chuťové buňky. MINTANINE je svým složením a chutí vhodná alternativa ke klasickým energetickým nápojům. Patentováno a vyráběno v Německu .